Klinika w Szczecinie

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #102493

  kasienia

  Podjełam w końcu decyzję, po roku starań, że czas udać sie do kliniki leczenia niepłodności. Nie bardzo wiem, jak się do tego przygotować. Mój m pracuje i mieszka w tygodniu w Szczecinie, więc dlatego wybieramy tamtejszą klinikę, choc zdecydowanie bliżej mam do Gdańska, Bydgoszczy czy Torunia. Bardzo proszę dziewczyny, które są ze Szczecina i leczyły się na Kasprzaka o podpowiedź. Nie wiem, którego lekarza wybrać, co powinnam mieć ze sobą na pierwszej wizycie, na jakie badania się nastawić. Mieszkam 250 km od Szczecina, pracuję, więc nie bedę mogła tam jeździć zbyt często. Dodam, że mój m, zrobił badanie nasienia i wyszło , że ma teratozoospermię. Przeszukałam net i nasze forum, wykupiłam mu witaminy dla mężczyzn- do tego wit B , magnez, kwas foliowy, od 3 tygodni nie pali, je zieleninę. Modlę się, aby to pomogło. Nie wiem, czy przed wizytą w Klinice powinien zgłosić się do androloga. Wpadam w rozpacz, bo to rok, jedno stracone dzieciątko po drodze, coraz mniejsze nadzieje i brak siły. Najbardziej denerwuje mnie to, ze nie wiem, czy ze mną jest ok, bo lekarze zlewają problem. Ciągle tylko słyszę- macie już państwo 1 dziecko, to nie moze byc aż tak źle. I miesiąc za miesiacem mija. Moja ostatnia nadzieja w tej klinice, mam nadzieję, ze tam się przejmą, a nie zniechęcą.

  #3100905

  kaja26

  ja chodzilam, chodze wciąż do doktora Sienkiewicza, polecam z czystym sumieniem, dobry jest też dr Kurzawa i dr Bączkowski, najmniejsze doświadczenie ma dr Bączkowski ale jest bardzo sympatyczny. Ja na pierwszą wizytę zabralam wszystkie wyniki ,ktore wcześniej robiłam i nie musialam większości powtarzać, takze weź wszystko co masz i umawiaj się, powodzenia
  nam przy astenoteraztoozoospermii udała sie I inseminacja:Wow!:



  #3100906

  kasienia

  Dziękuję Ci za odpowiedź! A jak długo leczyłaś się w Klinice, zanim lekarz i Wy podjęliście decyzję o inseminacji?

  #3100907

  kaja26

  wlasciwie decyzja była od razu na I wizycie ale z pół roku trwalo leczenie bakterii:Fiu fiu: co było niezbędne aby wykonać hsg, bo plan był hsg a potem inseminacja jak wyjdzie że jajowody drożne i tak to trwało i ciągle jak nie bakteria to grzybek:Hmmm…:a jak już była upragniona dwójeczka to hsg i w następnym cyklu inseminacja i koniec mojej walki:Wow!:

  #3100908

  margotta

  ja leczę się od listopada na Kasprzaka
  wybrałam dr Bączkowskiego, bo jak polecali mi klinikę, to znajome znajomych wlaśnie do niego chodziły i zaszły w ciążę
  może ten lekarz ma najmniejsze doswiadzcenie, ale zawsze do niego jest kolejka i raz czekałam 1,5 godziny żeby wejść do gabinetu, tyle ma pacjentek
  dr Sienkiewicz jakoś w tym samym czasie przyjmował pacjentki z marszu, wchodziły do kiliniki i zaraz je wołał, a ja czekałam, czekałam… to ten minus tego lekarza, ale skoro ma tyle pachentek to o czymś też świadczy:)

  co do badań, przed, to wszystko zależy od pacjentki
  ja np mam niedoczynność i na wizytę zabrałam wszystkie dotychczasowe wyniki, tsh, ft4, cytologię
  zalecił mi zbadać na nowo prl i tsh.
  niestety mam teraz mega wahania hormonalne po torbieli krwotocznej z niepękniętego pęcherzyka, który pojawił się w ppierwszym miesiącu moich wizyt i leczenie dopiero powoli wdrażamy, tak więc o efektach leczenia nie mogę się narazie wypowiedzieć.

  myślę, że możesz zadzownić do kliniki i przedstawić sytuację, poprosić o rozmowę z lekarzem i o wytyczne co do badań. sugeruję też umówic się na wizytę w okolicach przewidywanej owulacji, tzn przed, wtedy zobaczy jak pęcherzyki w środku cyklu wyglądają.
  miałaś robione monitoringi cyklu?

  #3100909

  margotta

  i jeszcze jedno, trzeba umawiać się z wyprzedzeniem 2-3 tygodniowym.

  przypomniało mi się, że opinie na temat lekarzy z Kasprzaka znajdziesz na stronie znanylekarz.pl



  #3100910

  margotta

  Zamieszczone przez kasienia
  Bardzo proszę dziewczyny, które są ze Szczecina i leczyły się na Kasprzaka o podpowiedź. Nie wiem, którego lekarza wybrać, co powinnam mieć ze sobą na pierwszej wizycie, na jakie badania się nastawić.

  i jak dzwoniłaś? wybrałaś lekarza?
  może spotkamy się kiedyś w poczekalni:)

  #3100911

  kasienia

  Dopiero przeczytałam wiadomość od Ciebie 🙂 Dziękuję bardzo!!!! Właśnie z tym trafieniem w owulację to problem jest, bo mieszkam od Szczecina 250 km, a mam taką pracę, ze nie bardzo wolne mogę brać. Chciałabym pojechać na pierwszą wizytę w lutym, podczas ferii, ale wtedy zapewne będę przed albo po owulacji:( Skorzystam z Twojej rady i zadzwonię do Kliniki żeby dowiedzieć się, jakie badania powinnam zrobić przed wizytą. A co do spotkania w poczekalni, fajnie byłoby zobaczyć jakąś bratnią duszę, bo to zawsze stesik.

  #3100912

  margotta

  jeśli będziesz miec jeszcze jakieś pytania, to pisz na priv:)
  pozdrawiam

  #3100913

  kaja26

  dziewczyny trzymam kciuki!:Kciuki:
  piszcie co tam slychać:)

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close