KLUBIK DLA DZIECI WARSZAWA

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #116280

  domcia23

  Witam serdecznie wszystkie Mamy:) Mam ogromną prośbę chciałabym otworzyć klub malucha dla dzieci ale chciałabym najpierw sprawdzić gdzie jest najbardziej potrzebny. I tu właśnie jest ta gorąca prośba do was kochane mamy o wypowiedzi i informacje może akurat w waszym rejonie brakuje i jesteście w potrzebie. Klubik ma być dla dzieci w wieku od 1,5 do 3-4 latek tutaj dzieci mają się czuć jak w domu dlatego w jednym punkcie chciałabym aby było nie więcej niż 15 dzieci zapewniam wyżywienie co do programu i harmonogramu zajęć chciałabym to wspólnie ustalić z rodzicami tzn. czego oczekują jakie mają wymagania. Oczywiśćie mam swój plan ale chciałabym poznać również opinie i pomysły rodziców:).Klubik chce otworzyć na przełomie Grudzień-styczeń w Warszawie.

  Z góry dziękuje za podpowiedzi

  #5403541

  zolwik

  ja nie bardzo wiem czego oczekujesz:) tzn w jakim rejonie na pewno – w moim (tarchomin) chyba jest tego sporo, aczkolwiek mam wrażenie, że „najlepsze” sa klubiki małe/kameralne, tak jak piszesz; a takich chyba mało w okolicy. Poza tym fajnie jak prowadzi go osoba kt ma własne dzieci i wie o co chodzi,jest ciepła, miła, cierpliwa, wyrozumiała (zarówno w stosunku do dzieciaków, ale i rodziców:)) żeby nie było sytuacji podobnych do tych ostatnio słyszanych w mediach!  #5403542

  domcia23

  Z góry dziękuje za wypowiedz oczekuje, że mamy powiedzą gdzie im brakuje takiego klubiku i czego konkretnie oczekują od takiego miejsca bo chciałabym sprostać wymaganiom rodziców.:) No a przede wszystkim czy są chętni rodzice by oddać swoje pociechy pod skrzydełka ciepłych i troskliwych cioci:)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close