Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #32677

  asia80

  Czy takie kłucie w brzuchu powtarzające się co jakiś czas, a szczególnie jego dole to skurcze? Proszę podpowiedzcie, bo bardzo się boję ;(

  #430840

  gosiag

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  Asiu! Nic się nie bój – to na pewno nie sku0rcze!!! Pamiętam takie ostre kłucia w dole brzucha ze swojej pierwszej ciąży – coś jak kolka… lekarz powiedział, że to normalne… Dzidzuś ( i macica) gdzieś uciska, może na jakiś nerw, albo na narzą… Prawie każda z nas będąc już wyżej w ciąży coś takiego odczuwa, ale rozumien, że to może niepokoić, dlatego spieszę z pocieszeniem. Oczywiście zawsze pozostaje Ci telefon do Twojego gina. A skucze jak przyjdą to poczujesz napinający się cału brzuch… trochę jak bóle przed lub w trakcie miesiączki , a do tego brzuch będzie twardnieć. Ja miałam takie skórcze przepowiadające na kilka dni przed porodem, ale wcale ich nie rozpoznałam 😉
  Myślę, że koleżanki które już to przerabiały lub są w trakcie potwierdzą moje słowa! Pozdrawiam serdecznie…
  GosiaG  #430841

  meffka

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  ja mam takie same powtarzajace sie klucia w dole brzucha i w bokach…tez sie tym martwie…ide w tym tygodniu do gina i o wszystko sie wypytam….to dam znac.
  pozdrawiam,

  meffka i fasolinda

  #430842

  rkwp234

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  witaj.mój lekarz stwierdził,że to kolki od jelit,mnie też to nęka od dłuższego czasu ale z dzidziem jest ok.myślę że nie musisz się zamartwiać.pozdrawiam.

  #430843

  aniesia

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  U mnie tez sie zdarzaja, czasem tak mnie zakluje,ze bopje sie ruszyc, by sobie lub dzidzi krzywdy nie zrobic. Mam takie wrazenie,ze cos mnie ciagnie i kluje z boku, a podobne czasem do bolu jajnika.

  Aniesia i Nadia (20.12.2003)

  #430844

  asia80

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  Dziekuje za wsparcie, jestescie nieocenione! Mam nadzieje ze to wynik dzisiejszego ciezkiego dnia i jutro bedzie juz OK. Teraz odpoczywam, bo mam twardy brzuszek…

  Asia i maluszek 😉 (30 tygodniowy)  #430845

  pikus

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  Jestem w 27 tyg. i na przykład wczoraj to takie kłucie z lewej strony w dole brzucha miałam od rana do wieczora, a już późnym wieczorem wszystko się uspokoiło. Musze przyznać, ze już też byłam w strachu (tym bardziej, ze jestem w zagrożonej ciaży). Dzisiaj jest w porządku.
  Pozdrawiam
  Iwka 🙂 (01/03/2004)

  #430846

  pestkaa

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  Mnie też czasem kłuje- 24 tydz., ale zauważyłam, że to przeważnie przed wypróznaianiem się albo jak mam wzdęcie-to pewnie kiszki, czasem w nocy twardnieje mi brzusio-raz się trochę przestaszyłam, ale po prostu (prepraszam za wyrażenie) wypierdziałam się i już:), może tak jeszcze być jak tu jedna mama wspomniała, że dzidzia gdzieś tam nas “pomasuje” i wtedy kłuje:) -naet się zrymowało:), myslę, że nie ma co o obawy… zdrowka rzyczę..
  Pestka i Tymuś

  #430847

  piechotka

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  Jestem teraz w 32tc i od kilku tygodni też mam takie objawy. Bardzo się nimi przejmowałam bo, po pierwsze – poprzednio urodziłam po 28 tygodniach ciąży, a po drugie – takich objawow nie miałam( może wlaśnie dlatego, że nie doczekałam tego momentu z powodu przedwczesnego porodu) Czuje sie jednak o wiele spokojniej wiedząc, że to nie jest nic dziwnego i niespotykanego 🙂

  pozdrawiam,
  Ania z Miłoszem(2,7) i Dzidzią(32tc)

  #430848

  anet

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  raczej to nie skurcze – nie martw sie!!!!!!!!!!!!!

  Aneta + Agniesia (7.07.2002) + ? (17.01.2004)  #430849

  kulki

  Re: Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!

  Mam to samo – czasem kłucie w dole brzucha, jakby mnie ktoś dźgał szpikulcem. Ale poszukałam na forum i ktoś (Jersay) uspokajał, ze to rozciągają się wiązadła i nie jest to nic groźnego.

  Kinga i maluszek [wg OM 17.02.2004]

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close