kolejne cykle po poronieniu

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #32452

  aggulka

  Ja miałam tak samo. Przed pierwszą ciążą miałam cykle idealnie co 28 dni, nawet pora dnia była zawsze ta sama. Po poronieniu miałam pierwszy cykl 27 dni a potem tak od 30 do 33 dni. Myślę, że trzeba po prostu czasu, żeby organizm wrócił do normy…
  Pozdrawiam, Agata

  #428728

  sasanka

  Re: kolejne cykle po poronieniu

  Dziękuję Wam dziewczyny za informacje. Poczekam jeszcze, z resztą nie pozostaje mi nic innego.

  Pozdrawiam

  Milena
  +aniołek 17.09.2003 http://circles2.fertilityfriend.com/home/mojetempki  #428726

  sasanka

  kolejne cykle po poronieniu

  To mój drugi cykl po poronieniu. Pierwszy okres dostałam po około 5 tygodniach. Teraz czekam na @. Dzis 29 dzień i nic a cykle przed ciążą miałam regularne jak w zegarku. Czy często się zdarza, że tak się organizm rozregulowuje? Zaznaczam, że w ciąży na pewno nie jestem, przez cały czas się zabezpieczaliśmy. Jak to jest u Was?

  Milena
  +aniołek 17.09.2003 http://circles2.fertilityfriend.com/home/mojetempki

  #428727

  ninka

  Re: kolejne cykle po poronieniu

  Milenko każdy przypadek jest inny. Ja dostałam po zabiegu tabletki antykoncepcyjne na 3 m-ce żeby wyregulować cykle. Są dziewczyny, które tych tabletek nie dostają. WIęc jak widzisz różnie to bywa. A co do Twojego cyklu to raczej dobrze, że nie dostałaś jeszcze okresu. Z twojego wykresu wynika, że owulację miałaś w 20 dc więc @ powinna przyjść ok. 34 dc(czyli 14 dni po owu). Gdyby przyszła np. jutro to mogło by to świadczyć o niedomodze lutealnej. Więc poczekaj jeszcze spokojnie 5-6 dni. @ powinna się zjawić:)

  pozdrawiam serdecznie

  Ninka
  moje temperaturki

  #428729

  z-kasia1

  Re: kolejne cykle po poronieniu

  Witaj Milena, ja po zabiegu, przez pierwsze 2-3 cykle, miałam małe odchylenia 1-2 dniowe, ale i tak cykl skrócił mi się o 3 dni. Przed ciążą i zabiegiem miałam cykle 31-32 dniowe, a po 28-29. Może w Twoim przypadku też należy odczekać 2-3 cykle a wszystko wróci do normy. Może długość cyklów ulegnie zmianie, ale ważne jest by później były wyrównane.
  Pozdrawiamy,

  Kasia

  #428730

  sasanka

  Jest @ 🙂

  Jest @. Przyszła w nocy. Właściwie zastanawiam się, czy dalej mierzyć temperaturę, bo wystarczy, że zmierzę o innej porze i innym termometrem i nie jest już tak jak powinno być. Już się wprawdzie do tego przyzwyczaiłam i przez ten pierwszy miesiąc właściwie eksperymentowałam. Owulacja wyszła wg. programu w 20 dniu- trochę to dziwne, bo okres tylko o 1 dzień spóźniony…Sama nie wiem co o tym mysleć i może właśnie dlatego zrezygnuję, bo nie chcę się stresować, że przez moją niedokładność w pomiarach program nieprawidłowo je interpretuje a ja wmówię sobie, że cos ze mną nie tak.Tymbardziej, że w pierwszą ciążę zaszłam od razu, w pierwszym cyklu starań. Co o tym myślicie? Jakimi termometrami mierzycie ? Ja mam zwykły rtęciowy i elektroniczny.

  Milena
  +aniołek 17.09.2003 http://circles2.fertilityfriend.com/home/mojetempki  #428731

  marti1

  Re: Jest @ 🙂

  milw,

  Ja nie mierze więc bardzo CI nie pomogę ale jeżeli owu było w 20 dc to jeżeli już masz okres to 10 dni to za krótka faza lutealna…może po prostu warto zbadać progesteron w II fazie i wszystko się wyjaśni…po co dowiedzieć się tego po długich miesiącach starań….

  A co do tempki to nie mierze bo mnie to stresuje za bardzo…i za bardzo myślę o dzidzi…

  Buziak,

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close