kolejne cykle

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #32453

  sasanka

  To mój drugi cykl po poronieniu. Pierwszy okres dostałam po około 5 tygodniach. Teraz czekam na @. Dzis 29 dzień i nic a cykle przed ciążą miałam regularne jak w zegarku. Czy często się zdarza, że tak się organizm rozregulowuje? Zaznaczam, że w ciąży na pewno nie jestem, przez cały czas się zabezpieczaliśmy. Jak to jest u Was?

  Milena
  +aniołek 17.09.2003 http://circles2.fertilityfriend.com/home/mojetempki

  #428732

  bapu

  Re: kolejne cykle

  Chyba jestesmy w identycznej sytuacji….Ja poronilam 16 wrzesnia, po 33 dniach miesiaczka,a druga przyszla tez troszke pozniej niz normalnie. W tym cyklu mozemy juz zaczac starania. A Wy ? Powodzenia  #428733

  sasanka

  Re: kolejne cykle

  My jeszcze musimy trochę poczekać. Lekarz tłumaczył mi, że potrzeba około 3 miesięcy, by endometrium się odnowiło. Miałam zabieg, więc wszystko mi usunęli. Zielone światełko dostaliśmy pod koniec grudnia, chce jeszce poczekać ten miesiąc, by mieć pewność, że śluzówka będzie na tyle gruba i gotowa by przyjąć jajeczko. Nie wybaczyłabym sobie gdyby sie okazało, że poroniłam kolejny raz, bo zaszłam w ciążę zbyt szybko. Sądzę, że w tej kwestii ważne było zaawansowanie poronionej ciąży ( u mnie 11 tydzień) i przebieg poronienia, to znaczy, czy był zabieg, czy organizm się sam oczyścił.
  Skoro lekarz Wam już pozwolił, to słuchaj go i ufaj mu. Z resztą takie sytuacje trzeba rozpatrywać indywidualnie.
  Strasznie Ci życzę, żeby się udało. Za rok będziemy się też cieszyć naszymi maleństwami:) Zobaczysz:)

  Milena
  +aniołek 17.09.2003 http://circles2.fertilityfriend.com/home/mojetempki

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close