Kolejny Wrześniaczek zamienia brzuszek na leżaczek:))

Zapraszam wszystkie Wrześnióweczki 2011 🙂

WSZYSTKIE NOWE INFORMACJE dotyczące wizyt i usg PROSZĘ WYSYŁAĆ NA PRIV DO :)

11940 odpowiedzi na pytanie: Kolejny Wrześniaczek zamienia brzuszek na leżaczek:))

wrzesien20112011-01-10 14:37:14

We Wrześniu rodzą się małe Panny i Wagi 🙂

Panna 24.08 – 22.09

Rozsądne dziecko

Dzieci spod znaku Panny chętnie pomagają we wszystkich pracach. Są gospodarne i oszczędne. Później, w nieco starszym wieku, są bardzo rozważne – zanim cokolwiek zrobią, głęboko i starannie to przemyślą, nie znoszą improwizacji. Kochają porządek, wszelki chaos psuje im humor. Zasadniczymi wadami są: bierność, małostkowość, egocentryzm, hipochondria.
Dziecko spod tego znaku ma naturę realisty. Nawet w zabawach dąży do zrozumienia każdej rzeczy “od podszewki”, lubi ją analizować. W dzieciństwie wydaje mu się, że świat jest wielką układanką, w której należy pracowicie poskładać poszczególne części, żeby dokładnie go zrozumieć.
Jest to dziecko przebiegłe: wie, że to, co dziś triumfuje, co jest górą, jutro może okazać się bezużyteczne. Dlatego nigdy nie zdradza swoich zamiarów, nie wychyla się i z natury nie dąży do zajmowania pierwszych pozycji.
Rodzice zupełnie niepotrzebnie zaniepokojeni są, że ich dziecko to przeciętność i szarzyzna. Są to oceny powierzchowne; ta przeciętność jest tylko pozorna.
Młoda Panna to bystry obserwator, więcej widzi i słyszy niż rodzice sami przypuszczają. W wieku dorastania chłodno snuje swoje plany życiowe. Może nie ma w nich fantazji i polotu, lecz zawsze są rozsądne w granicach aktualnie istniejących możliwości.
Aby przedłużyć dzieciństwo, rodzice powinni pokazywać swoim dzieciom jasne i przyjemne strony życia, odkrywać przed nimi chęć włóczęgi bez celu, świat fantazji i drobne radości. Powinni stwarzać możliwość patrzenia na świat przez tzw. “różowe okulary”. Powinni oswajać dzieci ze światem, który wydaje się im niepokojący, a to dlatego, że pojmowany w sposób realistyczny. Określenie “małe stare” bardzo pasuje do dzieci spod znaku Panny.
W szkole dziecko spod znaku Panny nie lubi błyszczeć i nie osiąga znaczących sukcesów. Lubi prace w grupie, gdyż jest świetnym organizatorem, ma zmysł analityczny i potrafi pracować w sposób prawdziwie metodyczny.
Z tym dzieckiem nie ma kłopotów w szkole i w wychowaniu. Są pilne i pracowite, zawsze wywiązują się ze swoich obowiązków. Tu rodzą się również “kujony”, “kowale” i pierwsi uczniowie, chluby klasy i duma nauczycieli. W śród zodiakalnych Panien jest najwięcej Noblistów.
Jednakże dzieci te nie zawsze potrafią zdobyć się na koleżeńskie współżycie z rówieśnikami. Z tego też powodu bywają czasem nie lubiane wśród kolegów i koleżanek.
W domu chętnie pomagają matce przy pracach porządkowych i kulinarnych. Dzieci te są zadziwiająco oszczędne i gospodarne. Kiedy zaczyna dorastać, bywają nieraz przemądrzałe.
Dzieci spod znaku Panny są domatorami. Potrafią całymi dnami siedzieć nad książkami, a gdy to już mają poza sobą, chętnie włączają się w nurt życia domowego. Uwielbiają przebywanie w kuchni. Lubią prace porządkowe, stąd podstawowa wskazówka dla rodziców, aby zainteresować ich sportem, wycieczkami do lasu, grami i zabawami na świeżym powietrzu.
Ostrożny, krytyczny obserwator, raczej powściągliwy i mądry.
Chciałby wszystko wykonać poprawnie i udowodnić, że jest pomocny i pożyteczny. Stara się zdobyć uznanie poprzez pomaganie innym i solidne wypełnianie własnych obowiązków.
Trudno mu sprostać własnym wymaganiom. Tendencja do powściągliwości i rezygnacji. Schludność.

Waga 23.09 – 23.10

Urocze

Miłe, urocze, towarzyskie dzieci Wagi pełne optymizmu i nowinek ze świata zajmują jednocześnie drugie miejsce na liście laureatów nagrody Nobla. Pisano o nich: “choć od uciech nie stronią, wiele z nich do nauk i ksiąg wielką ma ciekawość”. Dzieci spod tego znaku od razu zachwycają. Zdobywają serca uśmiechem i gaworzeniem. Przeważnie mają ujmujący wzrok. Nie lubią kłótni i wszelkich sporów. Pragną przynależeć do grupy i nienawidzą odrzucenia. Są szczęśliwe gdy coś z kimś robią.
Dbają o wygląd nie niszczą ubrań, nie przemęczają się i wolą żeby inni robili za nich. Dziewczyna od najmłodszych lat jest świadoma swojej kobiecości. Musi mieć przyjaciółkę.
Nastolatkowi trudno jest podjąć decyzję, łatwo ulega wpływowi i szybko przystaje na żądania innych. Ma liczne uzdolnienia szczególnie sztuka, muzyka, taniec, uzdolnienia manualne i rodzaj umysłu, który czerpie przyjemności z gier. Początek szkoły nie stanowi problemu, bo lubi być w towarzystwie.
Mała Waga to idealista, od początku wierzy w dobroć i sprawiedliwość. Cechy te sprawiają, że nie jest w stanie zrozumieć dlaczego dorośli mają przeciwko sobie walczyć w imię, na pozór, identycznych ideałów.
Dzieci spod tego znaku marzą o świecie coraz lepszym, bardziej doskonałym. Mają mocno ugruntowane poczucie słowa “my”. Największym nieszczęściem dla małego dziecka Wagi jest sytuacja, w której zmuszone jest dokonać jakiegoś wyboru. Często chciałoby pogodzić wodę z ogniem, nie zdając sobie sprawy z niemożności połączenia tych dwóch żywiołów. Staje zawsze w obronie słabych i pokrzywdzonych.
Dla dziecka spod tego znaku zbyt surowe, jak i nadto łagodne wychowanie nie daje dobrych rezultatów; trzeba o tym pamiętać mając w domu małą Wagę. Rodzice powinni wykazać dużo taktu i mądrości w wychowaniu dziecka ze Słońcem w znaku Wagi. Odpowiednio przemyślane postępowanie daje oczekiwane rezultaty.
Małe zodiakalne Wagi mają zdolności intelektualne związane ze sztuką, bądź kupieckie. Lubią podróże i wciąż szukają zmian, nie znoszą bowiem codzienności i nudy. Są z natury ciekawi i żądni wiedzy.
Ze wszystkich dzieci Wagi są podobno najmniej stałe. Żyją w niepokoju, bo i losy ich bywają niepewne. Zdarza się, że cierpią na rozdwojenie jaźni. Szukają poklasku i uznania.
Dziecko spod znaku Wagi ma umysł lotny, choć czasami trochę powierzchowny. Stosunkowo wcześnie klasyfikuje odbierane wrażenia na “ładne” i “nieładne”.
Rozmowne i żywe Wagi są lubiane zarówno przez rówieśników, jak i przez dorosłych. Z dziećmi tymi nigdy nie ma kłopotów, większych awantur lub starć.
Małe Wagi potrafią umiejętnie przystosować się do każdej sytuacji. Poprzez przymilność i słodycz, czasami nawet udawaną, potrafią rozbrajać każdego. Opiekunowie, ojciec, matka oraz nauczyciele w szkole dają złapać się na ten “chwyt”. Zodiakalne Wagi kochają wszystko to, co piękne.
Miłe, kochane, kokieteryjne, staranie ubrane, ujmujące dziecko. Potrzebuje wiele uwagi i podziwu.
Ze strachu przed dysonansami i opuszczeniem jest gotowe przystosować się do otoczenia. W skrajnych przypadkach kłopoty z wyrobieniem sobie własnego zdania i poczucia tożsamości.
Zarówno w domu jak i w szkole robi tylko to co musi. Uwielbia modne gadżety.

wrzesien20112011-01-10 14:39:10

Wyprawka dla Dziecka i Mamy

Dla dziecka
Łóżeczko
Wózek
Torba – jeżeli nie ma z wózkiem
Przewijak na łóżeczko
Wanienka
Materacyk do łóżeczka – gryczano-kokosowy
Ręczniki z kapturem 3 szt
Grzechotki i inne zabawki
Prześcieradła na gumce 3szt
Rożek z usztywnieniem kokosowym
Ceratki pod prześcieradło 2szt
Zabawka na łóżeczko
Kocyk cienki 70 x 100
Kocyk gruby 80 x 110
Pościel 2 elementy (poszwa, poszewka) 2 kpl
Pościel 3 elementy (+ochraniacz 1 kpl)
Pościel – wypełnienie
Pieluchy flanelowe 10 szt
Pieluchy tetrowe 10szt
Fotelik samochodowy
Laktator
Mata edukacyjna
Pościel do wózka 2 kpl

Pielęgnacja
Mokre chusteczki pielęgnacyjne
Nożyczki do paznokci z okrągłymi końcami
Szczoteczka z włosia
Termometr do wody
Termometr medyczny
Dozownik do lekarstw
Szczoteczka do masażu dziąseł
Patyczki do uszu ? czyścimy tylko zewnętrzne części!
Paracetamol dla malucha
Oilatum do kąpieli
Butelki 125 ml i większe
Smoczki do butelek
Szczotka do mycia butelek i smoczków
Frida do noska
Krem do buźki
70% spirytus do przemywania pępka lub octenisept (najnowsze tendencje pielęgnacyjne nie zalecają stosowania tych środków ? tylko woda, mydło i bardzo dokładne osuszanie)
Pieluchy jednorazowe
Gaziki do przemywania oczu
Płatki kosmetyczne
Proszek do prania
Sól fizjologiczna w ampułkach (Natrium chloratum 0,9%)
Sudocrem lub linomag

Ubranka
Czapeczka cienka 2 szt.
Skarpetki – nie mogą uciskać, żeby krążenie przebiegało prawidłowo.
Sweterek – 1-2 szt. Żeby założyć na śpioszki, jak będzie chłodno.
Body z długim i krótkim rękawem – kilka, bo dziecku się ulewa itp.
Śpioszki na noc 6szt
Półśpiochy
Kaftaniki
Pajacyki 6 szt
Rękawiczki niedrapki

Dla Mamy
Podkłady poporodowe
Wkładki laktacyjne
Tantum rosa
Majtki jednorazowe
Woda w spray’u do odświeżania twarzy przy porodzie
Herbatki Hipp dla mamy (pobudzanie laktacji)
Lanolina lub bepanthen na brodawki
Mydło Biały Jeleń podobno najskuteczniejsze przy gojeniu krocza

Co zabrać do szpitala (Listę należy porównać z wytycznymi szpitala)

Mama dziecka:
– wygodne koszule (rozpinane z przodu i t-shirt do porodu – do karmienia więcej, żeby były czyste!!)
– biustonosz dobrze podtrzymujący piersi
– szlafrok (cienki)- ciepłe skarpety- kapcie i klapki pod prysznic
– dwa ręczniki mały i duży
– miękkie ręczniki jednorazowe
– przybory toaletowe (mydło, szampon, pasta do zębów, szczoteczka, szczotka, suszarka)
– podkłady higieniczne zamiast podpasek
– podkłady na łóżko
– woda lub sok do picia (uwaga, niektóre soki z kartonów mogą powodować ból brzuszka u maluszka)
– woda w areozolu (do odświeżania twarzy)
– ładowarka do komórki
– monety (drobne) do automatów
– zapasowe naładowane baterie do aparatu ? dla zapominalskiego Taty
– aparat fotograficzny, jeżeli chcemy uwiecznić pierwsze dni maluszka

Dziecko:
– dwie czapeczki- trzy pary spioszków zapinanych na ramionach
– trzy kaftaniki bawełniane cienkie
– trzy kaftaniki grube- ciepły kocyk- ręcznik dla dziecka
– pieluchy tetrowe – 5 sztuk
– pieluchy jednorazowe – 1 opakowanie
– chusteczki higieniczne dla niemowląt
– kocyk otulaczek

Warto także pamiętać, by OSOBA TOWARZYSZĄCA w porodzie miała ze sobą:
– wygodne obuwie
– dres lub inne wygodne, elastyczne ubranie

2011-01-10 14:55:38

Przepiękna lista Karola 🙂 :Wow!::Wow!::Wow!:

CZAD!!!!!!!! JESTEM NA LIŚCIE!!!!!!!! Ale jazda bez trzymanki normalnie – idę się uszczypnąć 😉
I sobie jakiś suwaczek wydziergać -a co!

karola2011-01-10 15:19:31

Dziękuję….:o

Nie jestem aż tak zdolna w kwestii tworzenia listy jak Ty…ale staram się jak mogę 🙂

Oby było jak najwięcej Wrześnióweczek i zdrowych Wrześniowiątek 🙂

PS. Privy możecie wysyłać albo na mój profil albo na profil Wrzesień2011, będę tam też zaglądać 🙂

No. To teraz niech się posypią kreseczki i Wrześnióweczki! 😀

katkajot2011-01-10 15:45:30

ale super !!!

:Wow!:Mamy listę!!!!!:Wow!:

To dzieje się naprawdę:Hura!:

Kobitki, kiedy idziecie na pierwszą wizytę? ( Nie chcę zbyt wcześnie, bo potem będę nocami paznokcie obgryzać,że np. jeszcze serduszka nie widać itp.)

katkajot

2011-01-10 15:47:49

Zamieszczone przez katkajot:
Kobitki, kiedy idziecie na pierwszą wizytę? ( Nie chcę zbyt wcześnie, bo potem będę nocami paznokcie obgryzać,że np. jeszcze serduszka nie widać itp.)

A no wlasnie – bardzo mądrze – ja tak samo. w ciązy z Krzyśkiem pobiegłam jak poparzona a potem miałam stres ze nic widać nie było.
Co ja stresu przez te 3 tygodnie nażarłam to moje – teraz to ja już podziękuję i postoję obok takich nerwowych atrakcji.
Jutro idę na betę (sprawdzę czy nie śnię 😉 ) a do gina – dopiero jak serduszko bedzie widać – no chyba ze mnie mąż wygoni wcześniej bo już dziś przez gadulca mi truł, ze do lekarza mam iśc….

katkajot2011-01-10 16:10:36

Zamieszczone przez Mamrotka:
Jutro idę na betę (sprawdzę czy nie śnię 😉 )

A myślisz,że warto sprawdzać?:Niepewny: ( a jeśli już to powtarzać po 48h.,że by sprawdzić wzrost?) Nie wiem, wiec pytam bo obiecałam sobie, że w tej ciąży nie będę nadgorliwie robić wszystkich możliwych badań, tylko te niezbędne, żeby się tak nie denerwować jak wcześniej. ( kiedy pęcherzyk nie rósł tak jak powinien, serduszka nie było – pocieszali, że może za wcześnie, choć w tym wyp. czekanie nic nie dało.) A potem powtórka przy kolejnej ciąży, mnóstwo badań i jeszcze więcej stresu czy czasem nie będzie tak samo. Więc jak z tą bętą – robić czy nie? i w końcu w którym tyg. do gin? bo tak zakręcona jestem ,że nie wiem
katkajot

2011-01-10 16:12:49

Zamieszczone przez katkajot:A myślisz,że warto sprawdzać?:Niepewny: ( a jeśli już to powtarzać po 48h.,że by sprawdzić wzrost?) Nie wiem, wiec pytam bo obiecałam sobie, że w tej ciąży nie będę nadgorliwie robić wszystkich możliwych badań, tylko te niezbędne, żeby się tak nie denerwować jak wcześniej. ( kiedy pęcherzyk nie rósł tak jak powinien, serduszka nie było – pocieszali, że może za wcześnie, choć w tym wyp. czekanie nic nie dało.) A potem powtórka przy kolejnej ciąży, mnóstwo badań i jeszcze więcej stresu czy czasem nie będzie tak samo. Więc jak z tą bętą – robić czy nie? i w końcu w którym tyg. do gin? bo tak zakręcona jestem ,że nie wiem
katkajot

No ja idę jutro i 2 dni pozniej sprawdzić jak przyrasta a do lekarza to nie wiem kiedy – jeszcze o tym nie myslalam 😉
Spojrze pozniej w jakis kalendarz ciazy i podumam jakby to najlepiej zrobić.

picaporte2011-01-10 16:16:32

Kochane Wrześnióweczki!!! Gratuluję Wam z całego serca!!!

Mamrotko nareszcie i Ciebie widzę na liście 🙂 Aż mi się buzia uśmiechnęła!!:Wow!::Hura!:

Życzę Wam wszystkim spokojnych, bezproblemowych ciąż:Kciuki::Kciuki::Kciuki:

Wrześniówka 2010 🙂

mikusiowa2011-01-10 16:51:20

Z całego serca gratuluję wszystkim wrześnióweczkom 2011 bom sama wrześniówką z 2009r.

szczególne tulasy dla Mamrotki kochanej mojej – widzę, że termin masz na 16.09 – masz szansę urodzić tak jak ja 20!

gabrycha2011-01-10 17:03:35

To jeszcze raz w oficjalnym wątku:)

Wszystkiego najlepszego wrześnióweczki!!!!

Spokojnych,szczęśliwych 9 miesięcy!!!!

wrześniówka 2010:)

maszula2011-01-10 17:06:46

Kochane dziewczyny,
gratuluję wszystkiem..
Mamrotko, Tobie szczególnie-doczekałaś się-udało się 🙂

Ja robiłam betę:1-szy wynik 94,a po 48 godz.wynik 334.
Na usg zapisałam się 21.01.

Trzymam kciuki za wrześniówki 🙂

kasiek282011-01-10 17:13:44

To ja też gratuluję wszystkim wrześniówkom. Mamrotka pociągniesz kilka zawziętych za sobą:Fiu fiu:

2011-01-10 17:23:52

Maszula – super przyrost!!!! :Wow!:
Kasiek – toć ba…. specjalna porcja czeka na Ciebie w czwartek 😉
Mikusiowa – dzięki złotko 😮

karola2011-01-10 17:29:23

Zamieszczone przez Mikusiowa:
szczególne tulasy dla Mamrotki kochanej mojej – widzę, że termin masz na 16.09 – masz szansę urodzić tak jak ja 20!

A ja myślę, że Mamrotka urodzi 16-ego. Bo ja mam wtedy urodziny 😀

maszula, katkajot, andziosek a tak mniej-więcej nie wiecie na kiedy możecie mieć termin? Najwyżej później bym poprawiła…

maszula2011-01-10 17:32:02

KarolaS-ja mam termin z okresu na 14.09.2011,ale to będzie 4 ta cesarka więc myśle że będzie wcześniej..Ale termin jest taki-proszę o wpisanie 🙂

katkajot2011-01-10 17:48:36

termin

Zamieszczone przez KarolaS.:

maszula, katkajot, andziosek a tak mniej-więcej nie wiecie na kiedy możecie mieć termin? Najwyżej później bym poprawiła…
ja połowa września :Hmmm…:( wg kalkulatorów 14-16, więc krakowskim targiem ;)wpiszmy 15.09) najwyżej po wizycie poprawimy.
katkajot

karola2011-01-10 18:03:29

No to lista aktualna 🙂

Oczywiście w razie potrzeby będę aktualizować informacje 🙂

Wiadomo, że przewidywany termin porodu to jedno, a to kiedy dzidzie wyjdą, to inna bajka :). Chociaż ja powiem tak. Córce spieszyło się na świat i miałam cc pierwszego dnia 38tc. Spodziewałam się, że synuś też się pospieszy i umawiałam się szybciej z ginem a w końcu cięli mnie dopiero 4 dni przed terminem, tylko dlatego że gin nie miał serca mnie kolejny raz odsyłać do domu z IP…..:D

asik2011-01-10 18:24:31

Zamieszczone przez Mamrotka:Przepiękna lista Karola 🙂 :Wow!::Wow!::Wow!:

CZAD!!!!!!!! JESTEM NA LIŚCIE!!!!!!!! Ale jazda bez trzymanki normalnie – idę się uszczypnąć 😉
I sobie jakiś suwaczek wydziergać -a co!

Mamro masz termin w moje urodziny 😀

Zamieszczone przez KarolaS.:A ja myślę, że Mamrotka urodzi 16-ego. Bo ja mam wtedy urodziny 😀

maszula, katkajot, andziosek a tak mniej-więcej nie wiecie na kiedy możecie mieć termin? Najwyżej później bym poprawiła…

Widzę, że nie tylko ja 😀

Wrześniówki spokojnej ciąży i lekkich porodów dla Was 🙂

kasiek282011-01-10 18:31:48

Zamieszczone przez Mamrotka:Maszula – super przyrost!!!! :Wow!:
Kasiek – toć ba…. specjalna porcja czeka na Ciebie w czwartek 😉
Mikusiowa – dzięki złotko 😮

Kochan liczę na Ciebie bo na ślubnego to chyba nie mam co :Hyhy:

karola2011-01-10 18:34:11

Zamieszczone przez Asik.:Mamro masz termin w moje urodziny 😀

No to teraz Mamrotka nie ma już wyboru 😉

victoria2512011-01-10 19:36:19

Witam Wrześnioweczk:)))
jakos mi sie tak milusio zrobilo jak juz wrzesien zobaczylam na liscie:))) no i jak zobaczylam Mamrotke, to az mi sie micha usmiechnela:))) trzymam za was dziewuszki kciuki i zycze pomyslnych testow beta…:))))
lipcoweczka ’11

mama822011-01-10 19:56:12

Witam,
Czy mogę dołączyć?? Wczoraj dwie kreski. :Wow!: Termin porodu wg OM 17.09.2011

karola2011-01-10 20:26:09

Zamieszczone przez mama82:Witam,
Czy mogę dołączyć?? Wczoraj dwie kreski. :Wow!: Termin porodu wg OM 17.09.2011

Bardzo proszę, im więcej tym weselej 🙂

Pozwolisz, że listę zaktualizuję jutro? Liczę, że pojawią się jakieś nowe :Ciężarówka:

mama822011-01-10 20:39:11

Dzięki.
JAsne że tak, może być jutro.
Mam pytanie. Mój gin wyznaczył mi wizytę na 18.01. To będzie jakieś 5 tyg i 3 dni. Czy to nie za szybko?? Będzie już coś widac??

ahimsa2011-01-10 22:57:10

Mamrotka- jeszcze raz gartulacje!:)

[quote]j tam oj tam zaraz stara…..w sierpniu kończę 39 lat….. staramy się o dziecko…. wcale nie czuję się jakoś mega staro
[/quote]

Wow! wlewasz nadzieję w moje serce;)

agusia1502011-01-11 07:08:34

Dziewczyny z całego serca Wam gratuluję dzidzi:Hura!:
Mamrotko po tajniacku Ci kibicowałam, bardzo się cieszę z Twojego szczęścia i gratuluję Tobie i mężowi.
Co do wizyty to najlepiej iśc ok 7 tyg, wtedy powinno być juz widać serduszko.

margaretka72011-01-11 08:33:41

Zamieszczone przez katkajot::Wow!:Mamy listę!!!!!:Wow!:

To dzieje się naprawdę:Hura!:

Kobitki, kiedy idziecie na pierwszą wizytę? ( Nie chcę zbyt wcześnie, bo potem będę nocami paznokcie obgryzać,że np. jeszcze serduszka nie widać itp.)

katkajot

Wczoraj dzwoniłam do mojej ginki, umówiła mnie dopiero na 27 stycznia, jeju ile to czasuuuu jeszcze… jak wytrzymam?? wtedy będzie to koniec 8 tygodnia, powiedziała, że wtedy powinno być już wszystko dokładnie widać.

margaretka72011-01-11 08:35:46

Zamieszczone przez katkajot:A myślisz,że warto sprawdzać?:Niepewny: ( a jeśli już to powtarzać po 48h.,że by sprawdzić wzrost?) Nie wiem, wiec pytam bo obiecałam sobie, że w tej ciąży nie będę nadgorliwie robić wszystkich możliwych badań, tylko te niezbędne, żeby się tak nie denerwować jak wcześniej. ( kiedy pęcherzyk nie rósł tak jak powinien, serduszka nie było – pocieszali, że może za wcześnie, choć w tym wyp. czekanie nic nie dało.) A potem powtórka przy kolejnej ciąży, mnóstwo badań i jeszcze więcej stresu czy czasem nie będzie tak samo. Więc jak z tą bętą – robić czy nie? i w końcu w którym tyg. do gin? bo tak zakręcona jestem ,że nie wiem
katkajot

Ja betę zrobiłam 2 razy. ładnie przyrosła więc się uspokoiłam i teraz w miarę spokojnie czekam na wizytę…..

margaretka72011-01-11 08:39:46

Zamieszczone przez mama82:Dzięki.
JAsne że tak, może być jutro.
Mam pytanie. Mój gin wyznaczył mi wizytę na 18.01. To będzie jakieś 5 tyg i 3 dni. Czy to nie za szybko?? Będzie już coś widac??

serduszka pewnie jeszcze nie……

andziosek2011-01-11 08:46:03

Na Wigilię śmiałam się w myślach, że powinni mi życzyć zdrowej dzidzi.
Rok temu też takie życzenia mi składano 🙂 Nawet chciałam mężowi test spakować w prezencie ale po zrobieniu był jeszcze negatywny. Po prostu czułam, że już tam sobie zamieszkał dzidź…
I Wam życzę kobitki zdrówka przede wszystkim bo wszystko inne teraz nie ważne 🙂
GRATULUJĘ !!

W środę idę do lekarza 🙂

2011-01-11 09:01:13

Zamieszczone przez AGUSIA150:
Mamrotko po tajniacku Ci kibicowałam, bardzo się cieszę z Twojego szczęścia i gratuluję Tobie i mężowi.
Co do wizyty to najlepiej iśc ok 7 tyg, wtedy powinno być juz widać serduszko.

Dziękuję za gratulacje 🙂

Ok. 7 tygodnia mowisz – czyli zaraz sobie policzę kiedy to powinnam iśc i zarejestruję się do gina 🙂 Dzięki za podpowiedź 🙂

2011-01-11 09:06:47

Zamieszczone przez ahimsa:Mamrotka- jeszcze raz gartulacje!:)
Wow! wlewasz nadzieję w moje serce;)

Dziękuję :Wow!:

No i wiesz – ja mocno zaciskam kciuki za Ciebie – nie zwlekaj 😉 tylko dołączaj, w tym wieku jak widać też sie udaje 🙂

ahimsa2011-01-11 09:20:33

Zamieszczone przez Mamrotka:Dziękuję :Wow!:

No i wiesz – ja mocno zaciskam kciuki za Ciebie – nie zwlekaj 😉 tylko dołączaj, w tym wieku jak widać też sie udaje 🙂

Teraz będę Was tu podglądać sobie:)))) i choć pocieszę się Twoim szczęściem:))))

2011-01-11 09:29:09

Zamieszczone przez andziosek:
W środę idę do lekarza 🙂

Bede trzymac kciuki – ja sobie wlasnie policzylam i zarejestrowalam się na 3 lutego – bedzie juz skonczony 6 tydzien ew. poczatek 7 wiec juz wszystko ladnie bedzie widać 🙂

karola2011-01-11 10:50:30

Zamieszczone przez Mamrotka:Bede trzymac kciuki – ja sobie wlasnie policzylam i zarejestrowalam się na 3 lutego – bedzie juz skonczony 6 tydzien ew. poczatek 7 wiec juz wszystko ladnie bedzie widać 🙂

Ale licząc od @ czy owulki? Bo do gina można śmiało się umawiać 6-7 tygodni po @, nie musisz czekać do 3 lutego :). Spójrz na suwaczek – pojutrze kończysz 5 tydzień ciąży (sic!), więc możesz śmiało umawiać się na wizytę za 2 tygodnie 🙂

kata2011-01-11 11:29:25

gratulacje wrześnióweczki 🙂

bambamek2011-01-11 11:38:16

Zamieszczone przez KarolaS.:Ale licząc od @ czy owulki? Bo do gina można śmiało się umawiać 6-7 tygodni po @, nie musisz czekać do 3 lutego :). Spójrz na suwaczek – pojutrze kończysz 5 tydzień ciąży (sic!), więc możesz śmiało umawiać się na wizytę za 2 tygodnie 🙂

dokladnie :Wow!:

2011-01-11 11:51:47

Zamieszczone przez KarolaS.:Ale licząc od @ czy owulki? Bo do gina można śmiało się umawiać 6-7 tygodni po @, nie musisz czekać do 3 lutego :). Spójrz na suwaczek – pojutrze kończysz 5 tydzień ciąży (sic!), więc możesz śmiało umawiać się na wizytę za 2 tygodnie 🙂

nie da rady – moj gin przyjmuje tylko w czwartki i tak po kolei:
20-tego – to ja mam 2 zebrania w szkole i przedszkolu i nie mam czas na latanie po ginach 😉
potem 27 – pozajmowane terminy juz a pozatym w tym dniu mam rocznice slubu 🙂 wiec nie bede latała po miescie z wywalonym jezorem i maz tez zeby zdazyc dodomu nim ja do gina pojade zeby dziecmi sie zajac. nie ma takiej opcji – rocznice spedzimy godnie i leniwie 🙂
kolejny wolny to 3-ci luty – byly wolne miejsca, termin mi pasuje.

Od pi razy oko owulki liczac tego 3 lutego bedzie pi razy oko skonczony 5 tydzien….wiec tez w sumie nie wiem czy nie za wczesnie sie zapisalam.
Ale juz trudno.

asik2011-01-11 11:56:26

Zamieszczone przez Mamrotka:nie da rady – moj gin przyjmuje tylko w czwartki i tak po kolei:
20-tego – to ja mam 2 zebrania w szkole i przedszkolu i nie mam czas na latanie po ginach 😉
potem 27 – pozajmowane terminy juz a pozatym w tym dniu mam rocznice slubu 🙂 wiec nie bede latała po miescie z wywalonym jezorem i maz tez zeby zdazyc dodomu nim ja do gina pojade zeby dziecmi sie zajac. nie ma takiej opcji – rocznice spedzimy godnie i leniwie 🙂
kolejny wolny to 3-ci luty – byly wolne miejsca, termin mi pasuje.

Od pi razy oko owulki liczac tego 3 lutego bedzie pi razy oko skonczony 5 tydzien….wiec tez w sumie nie wiem czy nie za wczesnie sie zapisalam.
Ale juz trudno.

Na pewno nie za wcześnie
tc nie liczysz od owulki, tylko od ostatniej @
Kciukam za usg :Kciuki::Kciuki:

Znasz odpowiedź na pytanie: Kolejny Wrześniaczek zamienia brzuszek na leżaczek:))?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

STRATA DZIECKA
lęk przed ciążą po poronieniu
Hej Dziewczyny, Straciłam moją Kruszynkę prawie dwa lata temu. Lekarz w szpitalu stwierdził, że "przecież nic się nie stało", "będzie pani miała następne", "chciałaby pani wychowywać kalekę lub upośledzone? lepiej się
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
List z Polski (Smoleńsk 2010)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=mDcd0SvjE5A&NR=1[/URL] część pierwsza, jest ich 5. Ciekawe, jakim kosztem dotrzemy do prawdy?
Czytaj dalej