kolor kupki

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #36382

  kra

  O zielonych kupkach było sporo. A moje dziecko od dwóch dni robi kupki w kolorze ledwo kremowym, bardzo jasne, ale nie białe. O co chodzi? Czy to normalne? Jeszcze się nie niepokoję, na razie się tylko dziwię, ale jeśli to się nie zmieni, to nie wiem, co będęo tym myślała… Może coświecie na ten temat?

  Kra i Wiktorek (19.11.2003)

  #475024

  usianka

  Re: kolor kupki

  A jak karmisz? Naturalnie czy czymś dokarmiasz? Jeśli naturalnie to nie mam pojęcia co to, ale jeśli dokarmiasz to wiem że NAN daje najróżniejsze kolory kupki.
  pozdrawiamy

  Usianka i Emilka (4.XI.2003)  #475025

  kra

  Re: kolor kupki

  Karmię wyłącznie piersią. Od dawna niczego nowego nie jadłam (jem prawie wszystko, ale to od początku), więc nie przypuszczam, żeby to był wpływ jakiegoś produktu. Chociaż, kto wie…

  Kra i Wiktorek (19.11.2003)

  #475026

  ewa250

  Re: kolor kupki

  jesli sa takie „kredowe” to warto zwrocic uwage lekarzowi, bo to moga byc problemy z watroba maluszka (ale nie musza, bo Jas tez takie mial przy problemach z brzuszkiem) . Jesli tak bedzie przez dluzszy czas zrob synkowi badania z krwi tzw. „proby watrobowe”

  Ewa z Jasiem (09.07.2003)

  #475027

  kra

  Re: kolor kupki

  No właśnie aż tak białe, kredowe, to one nie są. Chyba najprecyzyjniejsze byłoby określenie „kremowo-cytrynowe”, przy czym tego cytrynowergo, to jest niewiele, tylko odcień. Dzisiaj trzeci dzień mamy coś takiego. Wiktorek jest spokojny, więc chyba brzuszek nie boli. Ja nic nowego nie jadłam. Przychodzi mi do głowy, że może on za dużo zjada mleczka i nie trawi całego, tylko część przelatuje i dlatego jest takie jasne. Ale nie wiem, czy to możliwe.
  W każdym razie dzięki. Lekarzowi na pewno powiem, tylko wizytęmamy za 5.5 tygodnia…

  Kra i Wiktorek (19.11.2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close