Kołysanki

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #105693

  mamaefka

  Rozkręcam się forumowo:)
  Chciałabym polecić Kołysanki wydawnictwa Eurograf. Komplet składa się z płyty, na której cudne głosy Magdy Umer i Grzegorza Turnau utulają dzieci do snu, oraz książki z tekstami i zapisem nutowym (to ostatnie mi akurat do niczego nie służy, ale muzykujący rodzice pewnie docenią). Na płycie jest 16 piosenek, kilka klasycznych usypiaczy, ale w zachwycającej aranżacji i zupełnie nowe, piękne piosenki dla dzieci. Moje maluchy usypiają najpóźniej przy ósmej, za jakiś czas zmienię im repertuar na drugą połowę:)
  Ja akurat mam komplet z książką w twardej oprawie, dużego formatu, słyszałam, że jest wersja z małą książeczką w miękkiej okładce.
  Ja też sobie słucham, nie do usypiania, po prostu bardzo kojąco wpływa a i wzruszy.

  P.S. NIe wiem ile kosztuje, dzieci dostały w prezencie, nie zadałam sobie trudu poszukiwań w sieci.

  mąż znalazł, gdzie można posłuchać, dla mnie nie to samo, co płyta, bo tam wmontowują innych wykonawców, ale, jakby kto ciekawy był to proszę

  #3856222

  f

  Witam wszystkich na forum:) Co do Grzegorza Turnau to także uważam,że ma bardzo dobry głos do kołysanek. Spokojny i z odpowiednią tonacją. Musze kupić kilka kołysanek tego wydawnictwa,bo Twój opis brzmi bardzo zachęcajaco. Co do ceny,to wydaje mi się ze nie powinno kosztować zbyt drogo.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close