komputer a maluszek

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #7930

  nabu

  Czy słyszałyście żeby promieniowanie z komputera źle wpływało na maleństwa? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale nie jestem do końca pewna. Może coś wiecie na ten temat…Nie lubię, gdy ktoś opowiada mi różne zatrważające bajki o ciąży i macierzyństwie, ale fakt faktem, że niektóre mogą na prawdę zaniepokoić.

  #137990

  ksantia

  Re: komputer a maluszek

  Z tego co się orientuje to kobieta w ciąży może pracować przy komputerze 4godz. dzienne nie wiem czy to wyczytałam w kodeksie pracy (ochrona kobiet w ciąży) czy w internecie ale coś takiego mi się obiło o uszy. Zresztą każdy sprzęt wydziela promieniowanie mikrofalówki, telewizory i powszechnie używane telefony komórkowe. Jaki z tego wniosek 🙂 mamy dużo leżeć, odpoczywać a przy komp tylko na forum :)))
  Pozdrowienia
  Ksenia  #137991

  helga

  Re: komputer a maluszek

  Ja pracuję 8 godzin przy komputerze kilka razy w tygodniu. Lekarka powiedziała mi, że ten wpływ na dziecko, zwłaszcza jak się ma komputer z filtrem jest mniejszy, niż wtedy, gdy się gada przez komórkę. Powiedziała, że nie nalezy wariować i tracić rozsądku.

  #137992

  rene

  Re: komputer a maluszek

  Czytałam w kilku czasopismach i w książce, że nie stwierdzono, aby promieniowanie komputera miało znaczący wpływ na rozwój dziecka, raczej ważne jest, by nie siedzieć przy nim cały czas, trzeba robić częste przerwy – wystarczy wstać i wyprostować się . Pozdrawiam

  Rene

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close