Kończy mi się aukcja na allegro i co dalej?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #61739

  mamasebunia

  Nie podawałam tam numeru konta, więc czy osoba, która aukcję wygrała skontatuje się ze mną. Moze muszę ten numer konta gdzieś wpisać? To moja pierwsza aukcja, więc jestem cimna. Napiszcie, jak się zazwyczaj robi.

  Iwona i 22,5 m Sebuś

  #786073

  leszczynka

  Re: Kończy mi się aukcja na allegro i co dalej?

  Jak skończy sie aukcja osoba która ją wygrała dostanie automatycznie maila z allegro o zakończeniu aukcji.Właściwie to ona powinna skontaktować sie z tobą, zapytac o numer konta i uzgodnić koszt przesyłki.
  Ewentualnie możesz sama pierwsza po zakończeniu aukcji napisać maila.Pierwszy raz jest trudny a póżniej juz z górki.W sumie zasady są proste.
  Pozdrawiam.

  LESZCZYNKA ,Mati,Natka i Emi.  #786074

  monikachorzow

  Re: Kończy mi się aukcja na allegro i co dalej?

  tak jak napisała ci moja przedmówczyni. a żeby sobie ułatwić na przyszłośc to numer konta ,koszty przesyłki możesz wpisac w strone”o mnie”.wtedy w aukcji wystarczy że napiszesz że wszystkie szczegóły dotyczące transakcji znajdziesz na stronie ” o mnie”.
  możesz podejrzec co maja napisane starzy allegrowicze,ja osobiście zanim wezme udział w czyjejs aukcji to najpierw czytam strone „o mnie”,sprawdzam komentarze i jak osoba jest wiarygodna ,nie ma negatywów to dopiero przystępuje do licytacji.ostrozności nigdy nie za wiele.

  Monika i Marcinek (15.01.04)

  #786075

  mamasebunia

  Dziękuję

  Zadzwonił do mnie, zanim zdążyłam się zastanowić co zrobić 🙂

  Iwona i 22,5 m Sebuś

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close