Kończy mi się mleko :-(

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #13279

  olamini

  Paulina od pewnego czasu prawie wcale nie chce pić piersi w ciągu dnia. Za to nadrabia w nocy bo czasami 3 -5 razy sie budzi żeby sie napić.
  Niewiem jak długo jeszcze będę miała pokarm i czy to wogóle możliwe żeby nie karmiąc w ciągu dnia mieć pokarm w nocy?
  Próbuję już przyzwyczajać małą do picia mleka modyfikowanego ale nie idzie mi to najlepiej.Nie wiem czy wogóle dobrze robie.

  Ola mama Paulinki (05.05.2002)

  Edited by olamini on 2003/03/02 23:02.

  #202345

  teo

  Re: Kończy mi się mleko 🙁

  możliwe jest mieć pokar karmiąc tylko w nocy ale wtedy już chyba zawsze bedziesz karmić w nocy – no chyba że częściej zaczniesz ją przystawiać i laktacja powróci….
  ona daje ci znak ze powoli będziecie kończyć z cycuniem…kuba zrobił dokładnie tak samo….najpierw przez 3 tygodnie sssał tylko w nocy, a w dzień wyraźnie nie chciał, odwracał sie lub gryzł cycunia- buuuuuuuuu – a potem nawet w nocy już nie potrzebował……i nie jemy już od 2 miesięcy….
  musisz siezdecydować czy pójść za głosem córki i powoli kończyć, jeśli jesteś juz gotowa , bo ona najwyraźniej jest czy przeczekać, dawać jej jak najczęściej i mleczko napłynie, ale kiedy mała skończy rok – to na pewno będzie o wiele gorzej zakończyć karmienie cycem…..
  jestes dla niej super mamą i to jest najważniejsze…ona jest już duża, i “wykorzystała” z piersi to co najważniejsze…a że trudno przyzwyczaić ja do butli……to trochę trwa, nie zniechęcaj sie…powolutku ona też sie nauczy i będzie jadła ze smakiem….
  powodzenia

  ILONA I KUBEK(21.02.02)  #202346

  majab

  Re: Kończy mi się mleko 🙁

  Wiesz, ja też Majkę karmię teraz piersią ok. 4x na dobę; rano po przebudzeniu ok. 7.30, o 10.00(przed spaniem), po kąpieli o 19.30 oraz 1x w nocy ok. 4.00-5.00. W ciągu dnia Majka zjada inne pokarmy. Myślę, iż to naturalne, że nasze maluchy rezygnują z posiłków mlecznych na rzecz innego jedzonka. Mam nadzieję, iż uda mi się Majkę karmić w ten sposób jeszcze długo (chyba że sama zrezygnuje) i Tobie też tego życzę

  Iwona i Majka (07.05.02)

  #202347

  olamini

  Re: Kończy mi się mleko 🙁

  Różnica jest tylko taka że Paulina w nocy wręcz domaga się piersi a w ciągu dnia prawie wcale nie pije.
  Dzisiaj wieczorem wypiła 110ml mleka z butelki ale jak spróbowała dać jej w nocy butlę to był ryk jak nie wiem co !
  Chce cyca i koniec! Boje się że stracę z czasem pokarm karmiąc piersią tylko w nocy

  Ola mama Paulinki (05.05.2002)

  #202348

  jogibabu

  Re: Kończy mi się mleko 🙁

  nie chcę Cię martwić ale u mnie też tak jest tzn. Piotruś chce mamusinego mleczka tylko w nocy… a ja czuję, ze pokarm zanika … : -( został tylko w jednym cysiu i to niewiele… jest jednak różnica, bo mój maluszek bez problemu pije butlę……….. więc nie mam takiego zmartwienia ……….. tylkojakoś żal, że to się kończy :-((((((((((((((

  jogi i Piotruś 13.05.2002
  Pozdrawiamy ciepło!
  🙂

  #202349

  Anonim

  Re: Kończy mi się mleko 🙁

  ja tak mam- identycznie
  czy to nie za wczesnie na rezygnacje z cyca?
  mleko modyfikowane jest dla nas nie do przejscia, wtym tu=ygodniu ide do pediatry to sie zapytam co i jak…moze co poradzi….

  Gaba i Marysia (7 miesięcy)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close