Konkurs – Beyblade Metal Masters

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #114547

  smoki

  Czas na emocjonujące przygody i pojedynki oraz nowe wyzwania. Weź udział w naszym konkursie i wygraj na DVD przygody bohaterów walczących ze sobą za pomocą potężnych dysków, w których zaklęte są magiczne stworzenia (bestie).

  Beyblade Metal Masters to pełna akcji i emocji opowieść o grupie przyjaciół, która za pomocą magicznych bestii walczy między sobą o miano najlepszego „bladera” na świecie. Główny bohater Gingka po odniesieniu spektakularnego zwycięstwa nad Ryungiem i zdobyciu miana najlepszego Bladera świata staje przed kolejnym wyzwaniem – mistrzostwami świata Blade masterów. Turniej nie jest już tylko sprawą indywidualną, staję się walką o obronę dobrego imienia całego kraju i Dumy Narodu. Jest też wymarzoną szansą do rewanżu .
  Beyblade Metal Masters przenosi nas w niesamowite, egzotyczne miejsca, gdzie podziwiać możemy nowe taktyki gry prezentowane przez uczestników widowiskowego i ekscytującego turnieju Baderów.

  Wspólnie z Galapagos Films przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest 10 DVD z anime „Beyblade. Metal Masters cz.1″. Aby wygrać, weź udział w naszym konkursie i :

  Poproś swoje dziecko, aby narysowało bohatera z ulubionej bajki manga lub anime (technika pracy dowolna). Zrób zdjęcie i dodaj je w komentarzu pod artykułem.

  Artykuł znajdziesz

  UWAGA: Prosimy o dopisanie w komentarzu: wieku oraz imienia dziecka, a także informacji, jaki bohater znajduje się na rysunku. Zdjęcia muszą być własnością autora.
  Nagrodzimy najciekawsze prace. Użytkownicy, którzy wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

  Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 18 -27 czerwca.

  Przeczytaj

  #5267111

  smoki

  Oto nasi laureaci:

  [LIST=1]
  [*]Bartosz, lat 7
  [*]Natalka, lat 5,5
  [*]Zosia, lat 9
  [*]Alicja, lat 5,5
  [*]Aneta, lat 10
  [*]Iza, lat 5
  [*]Malwina, lat 5
  [*]Martyna, lat 5
  [*]Ola, lat 2,5
  [*]Kubuś, lat 8
  [/LIST]

  Gratulujemy!

  Zapraszam do oglądania nagrodzonych prac  #5267112

  pesciorka

  Dziękuję w imieniu Bartoszka :Hura!:

  #5267113

  smoki

  Piękny rysunek! Gratuluję 🙂

  #5267114

  xdrfv

  podziękowanie

  Malwinka dziękuje za wyróżnienie i gratuluje pozostałym laureatom.

  #5267115

  xdrfv

  nagroda

  Film właśnie do nas dotarł. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, Malwinka obejrzy go dopiero w sobotę jak wróci od Babci, ale będzie miała niespodziankę.  #5267116

  smoki

  Cieszę się, że nagrody już docierają do laureatów!

  #5267117

  pesciorka

  My również dziękujemy 🙂

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close