Konkurs – Letnie orzeźwienie z SodaStream

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #114996

  smoki

  Weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest limitowana seria produktów SodaStream z popularnymi postaciami z filmu „Epoka Lodowcowa 4”. Z bohaterami serii (leniwiec Sid, mamut Manny, tygrys szablozębny Diego i Wiewiór) została przygotowana limitowana seria produktów SodaStream, w skład której wchodzą urządzenia Fizz, Genesis i Jet, butelki wielokrotnego użytku oraz syropy: Pomarańcza Ice, Cytryna Ice, Malina Ice i Cola Lime Ice.

  SodaStream to innowacyjne urządzenia do przygotowywania gazowanych, smakowych napojów z wody prosto z kranu. Intensywność nasycenia gazem można regulować: od lekkiego po mocne nagazowanie. Żadne z urządzeń nie wymaga użycia jakiejkolwiek energii elektrycznej! Do każdego zestawu dołączona jest butelka wielokrotnego użytku, której możesz używać przez 3 lata i która wyprodukowana jest z materiału łatwo podlegającemu recyklingowi. Przyrządzanie wody gazowanej w domu jest łatwe i przyjemne, również dla Twoich dzieci. Z urządzeniem SodaStream możesz przygotować dla dzieci napoje mniej gazowane, mniej lub bardziej słodkie. Dodatkowo dziecko, może wybrać smak przygotowanego napoju, dzięki szerokiej gamie syropów (z wysokiej jakości składników).

  Wspólnie z SodaStream przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest:
  I miejsce – urządzenie SodaStream, model Fizz + syrop smakowany Cytryna Ice z limitowanej edycji
  II miejsce – urządzenie SodaStream, model Genesis + syrop smakowany Cytryna Ice z limitowanej edycji
  III – IV miejsce – syrop smakowany Malina Ice z limitowanej edycji + podwójne vouchery do kina na film „Epoka Lodowcowa 4”.

  Aby wygrać, weź udział w naszym konkursie i :

  Poproś swoje dziecko, aby narysowało ulubionego bohatera z serii „Epoka Lodowcowa” (technika pracy dowolna). Zrób zdjęcie i dodaj je w komentarzu pod artykułem.

  Artykuł znajdziesz

  UWAGA: Prosimy o dopisanie w komentarzu wieku oraz imienia dziecka, a także informacji, jaki bohater znajduje się na rysunku. Zdjęcia muszą być własnością autora.
  Nagrodzimy najładniejsze prace. Użytkownicy, którzy wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.
  Przeczytaj

  Na Wasze prace czekamy w dniach 17- 28 lipca.

  #5276347

  smoki

  Mamy wyniki naszego konkursu!

  I miejsce – Miłosz, 13 lat
  II miejsce – Konrad, 6 lat
  III miejsce – Marta, 10 lat
  IV miejsce – Daria, 8 lat

  Gratulujemy!!!

  Zapraszam do oglądania prac naszych laureatów

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close