Konkurs: nowa apteczka na wiosnę

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #114035

  smoki

  Wspólnie z Akademią Malucha Alantan przygotowaliśmy dla Was konkurs.

  Jeżeli chcesz wygrać jedną z 5 domowych apteczek, weź udział w naszym konkursie. Apteczki nie zawierają leków i suplementów diety!

  Aby wygrać:

  Opowiedzcie nam, jakie zabawne powiedzonka mają Wasze dzieci? Może przytrafiła Wam się jakaś rozbrajająca przygoda, historyjka? A może macie jakąś ciekawą anegdotę, którą chcielibyście się podzielić? Wypowiedzi mają być krótkie, max. 7 zdań.

  Najładniejsze i najzabawniejsze, wybrane przez redakcję, opowieści opublikujemy w magazynie „Rodzice”.

  Odpowiedzi proszę zamieszczać w komentarzach pod artukułem, który znajdziecie .

  UWAGA: Prosimy o dopisanie w komentarzu wieku oraz imienia dziecka.

  Nagrodzimy najciekawsze prace. Użytkownicy, które wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

  Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 24 maja – 9 czerwca 2012 r.

  #5204466

  smoki

  Nadszedł czas na ogłoszenie, kto został laureatem naszego konkursu!

  Oto oni:

  Silvia8:

  W ubiegły weekend wybraliśmy się z synami do miejscowego Parku Ekologicznego. Przed wejściem do parku jest tablica informująca właścicieli czworonogów o sprzątaniu po swoich pupilach. Gdy Michaś (l. 4,5) zobaczył tę tablicę i kontur „zgarbionego” psa krzyknął z wielkim przejęciem: „Zobaczcie, tutaj są kangury!!!”

  Ale się uśmialiśmy:)

  Bogna:

  Moja 4-letnia wnuczka Weronika, widząc znak „parking”, pyta: „Jaka to litera?” Odpowiadam: „P jak parking”. Obok jest płot, więc mówię: „Płot też ma na początku p”. Nagle na ulicy pojawia się kot. Pytam więc: „A co słychać na początku wyrazu „kot”?” Weronika na to: „Miau”.

  Hania:

  Mój Piotr ma 5 lat. Niedawno zmienili się nam sąsiedzi i wprowadziło się małżeństwo: ona piękna biała blondynka, on przystojny Murzyn. Mają dwoje dzieci jedno: 6 i 4 lata. Starsze jest z poprzedniego związku naszej sąsiadki. Nasze dzieci bawią się razem doskonale, czasem się zdarza, że pilnujemy sobie dzieci nawzajem, gdy jest taka potrzeba.

  Szczęśliwym trafem nasza sąsiadka zaszła w ciążę, a Piotruś widząc jej obfity brzuch, spytał o przyczynę. Pani Beata powiedziała Piotrusiowi, że będzie miała jeszcze jednego małego dzidziusia. Piotrek stanął, spojrzał na brzuch, stojących obok Laurę i Bena (tak mają na imię dzieci sąsiadów) i krzyknął: „O, Boże ! Laura biała, Ben czarny, a jak to dziecko będzie w paski jak zebra albo w plamy jak panda?!”

  Zaskoczenie było kompletne. Dobrze, że tę niezręczną sytuację szybko śmiechem i żartem rozładowała sąsiadka, bo ja byłam wypowiedzią Piotrusia tak zaskoczona, że odebrało mi mowę.

  Picola:

  Dwuletni Igorek stanął przy huśtawce i zażądał: „Huśtaj mnie”.
  Ja na to: „Gdzie jest „proszę”?”.
  Igorek rezolutnie: „W buzi, zaraz powiem”.

  Misia18:

  Koleżanka zauważyła brak guziczka przy sweterku 3-letniej córeczki. Pokazała sweter córce i mówi: „Zosiu, nie ma jednego guziczka, chyba zgubiłaś gdzieś”. Wtedy córeczka przyjrzała się, obejrzała sweterek i odpowiada radosnym głosem: „Patrz, mamo, ale dziurki nie zgubiłam”. :

  GRATULUJEMY!!!!

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close