Forum: ORGANIZACYJNE

Konkurs – Wakacyjne przygody z Tomem i Jerrym

Nadchodzi kolejna dawka klasycznych i niesamowitych przygód dwóch pomysłowych nicponi. Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowsze- premierowe przygody Toma i Jerry’ego na pięciu płytach DVD.
Kreskówka “Tom i Jerry” jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji, a Jerry jest najpopularniejszą myszką zaraz po Myszce Micky. Studio Warner Bros. wydaje też co roku zupełnie nowy animowany film pełnometrażowy z udziałem Toma i Jerry (ostatni film to Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz).

Pod szyldem Tom & Jerry powstają nie tylko kolejne filmy. Bohaterowie firmują odzież, zabawki, artykuły papiernicze, artykuły gospodarstwa domowego i wiele innych. To silna marka, rozpoznawalna niemalże w każdej części globu. Gapowaty kot i przebiegła mysz są ukochanymi bohaterami – przed telewizorami na całym świecie zasiadają już kolejne pokolenia rodziców i dzieci.

Wspólnie z Galapagos Films przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania są 3 zestawy bajek z najnowszymi przygodami Toma i Jerrego. W każdym zestawie znajduje się 5 DVD:
TOM I JERRY: KOCIE ZALOTY
TOM I JERRY: BRZYDKIE KACZĄTKO
TOM I JERRY: PSOTY NA KOTY
TOM I JERRY: SŁODKI I SŁODSZY
TOM I JERRY: DOOKOŁA ŚWIATA

Aby wygrać, weź udział w naszym konkursie i :
Poproś swoje dziecko, aby narysowało bohatera, który mógłby wystąpić w jednym z filmów obok Toma i Jerryego (technika pracy dowolna). Zrób zdjęcie i dodaj je w komentarzu pod artykułem.

Artykuł gdzie należy umieszczać komentarze znajdziesz

Każdy, kto umieści w komentarzu pod zdjęcie pracy swojego dziecka ma szansę wygrać zestaw DVD z przygodami Toma i Jerrego (5 DVD).
UWAGA: Prosimy o dopisanie w komentarzu wieku oraz imienia dziecka.
Zdjęcia muszą być własnością autora. Przy weryfikacji będziemy wymagać udokumentowania oryginalności zdjęcia.

Nagrodzimy najciekawsze prace. Użytkownicy, którzy wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

Przeczytaj

Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 5-15 czerwca.

1 odpowiedzi na pytanie: Konkurs – Wakacyjne przygody z Tomem i Jerrym

smoki2012-07-03 15:43:39

Zwycięzcy wyłonieni!!!

Nagrody otrzymali:

Michałek lat 4 i pół
Maja lat 3
Emilka lat 7

Zapraszam do oglądania prac laureatów

GRATULUJEMY!!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Konkurs – Wakacyjne przygody z Tomem i Jerrym?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprzedam
Ubranka od 86 do nawet 110 (CH) oraz zabawki i coś dla mam
NAJPIERW DLA DZIECI 1. Spodnie cherokee 92 szare P 23,5cm (30cm max) dla chudzinki i grubaska Dł nogawki od kroku 32,5cm Dł.całkowita 52,5 cm 10 zł [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/p5140228.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8599/p5140228.jpg[/IMG][/URL] 2. bluzki rozm 86 (stan bdb) a)Bluzka George Sz.31cm r.23,5cm dł.całkowita 32,5 cm 3,50zł [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/p3050331.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1840/p3050331.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/pc300054.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5517/pc300054.jpg[/IMG][/URL] b)Bluzka Lupilu 4zł Sz 33cm R 25cm Dł
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Szpital na ul. Prostej w Kielcach - wiadomości
Witam:) Chciałabym się dowiedzieć czy w szpitalu na Prostej wymagane jest skierowanie od lekarza do przyjęcia do porodu gdy lekarz nie pracuje w tym szpitalu. Proszę o odp bo
Czytaj dalej