Konkurs – Wakacyjne przygody z Tomem i Jerrym

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #114251

  smoki

  Nadchodzi kolejna dawka klasycznych i niesamowitych przygód dwóch pomysłowych nicponi. Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowsze- premierowe przygody Toma i Jerry’ego na pięciu płytach DVD.
  Kreskówka „Tom i Jerry” jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji, a Jerry jest najpopularniejszą myszką zaraz po Myszce Micky. Studio Warner Bros. wydaje też co roku zupełnie nowy animowany film pełnometrażowy z udziałem Toma i Jerry (ostatni film to Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz).

  Pod szyldem Tom & Jerry powstają nie tylko kolejne filmy. Bohaterowie firmują odzież, zabawki, artykuły papiernicze, artykuły gospodarstwa domowego i wiele innych. To silna marka, rozpoznawalna niemalże w każdej części globu. Gapowaty kot i przebiegła mysz są ukochanymi bohaterami – przed telewizorami na całym świecie zasiadają już kolejne pokolenia rodziców i dzieci.

  Wspólnie z Galapagos Films przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania są 3 zestawy bajek z najnowszymi przygodami Toma i Jerrego. W każdym zestawie znajduje się 5 DVD:
  TOM I JERRY: KOCIE ZALOTY
  TOM I JERRY: BRZYDKIE KACZĄTKO
  TOM I JERRY: PSOTY NA KOTY
  TOM I JERRY: SŁODKI I SŁODSZY
  TOM I JERRY: DOOKOŁA ŚWIATA

  Aby wygrać, weź udział w naszym konkursie i :
  Poproś swoje dziecko, aby narysowało bohatera, który mógłby wystąpić w jednym z filmów obok Toma i Jerryego (technika pracy dowolna). Zrób zdjęcie i dodaj je w komentarzu pod artykułem.

  Artykuł gdzie należy umieszczać komentarze znajdziesz

  Każdy, kto umieści w komentarzu pod zdjęcie pracy swojego dziecka ma szansę wygrać zestaw DVD z przygodami Toma i Jerrego (5 DVD).
  UWAGA: Prosimy o dopisanie w komentarzu wieku oraz imienia dziecka.
  Zdjęcia muszą być własnością autora. Przy weryfikacji będziemy wymagać udokumentowania oryginalności zdjęcia.

  Nagrodzimy najciekawsze prace. Użytkownicy, którzy wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

  Przeczytaj

  Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 5-15 czerwca.

  #5217428

  smoki

  Zwycięzcy wyłonieni!!!

  Nagrody otrzymali:

  Michałek lat 4 i pół
  Maja lat 3
  Emilka lat 7

  Zapraszam do oglądania prac laureatów

  GRATULUJEMY!!!!

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close