Forum: ORGANIZACYJNE

Konkurs – Wiosennie z marką Yo

Już wiosna! Nareszcie można porzucić ciężkie buty i grubą kurtkę na rzecz czegoś lżejszego i kolorowego. Marka YO! przygotowała wiosenne nowości dla najmłodszych, które odświeżą szafę Twojego dziecka! Dziewczynkom przypadną do gustu nowe modele baletek i nakryć głowy, m.in. czapek, kapeluszy i opasek. Dla chłopców marka YO! przygotowała ponadto kaszkiety oraz czapki z daszkiem. Dla najmłodszych maluchów zaprojektowano nowe wzory rajstop z ABSem.

Bogata kolekcja produktów i wzorów oraz ciekawe nowości zadowolą nawet najbardziej wymagających i pozwolą odświeżyć szafę na wiosnę. Nową gamę produktów można znaleźć na stronie oraz na fanpage’u marki na portalu Facebook:

Wspólnie z marką Yo! przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest 10 zestawów akcesoriów odzieżowych z najnowszej kolekcji marki Yo!.
Mamy dla Was:
- 5 zestawów chłopięcych w przedziale wiekowym 2-8 lat
– 5 zestawów dla dziewczynek w przedziale wiekowym 2-8 lat

Aby wygrać, weź udział w naszym wiosennym konkursie, prześlij zdjęcie pracy swojego dziecka i pokaż nam, w jaki sposób Twoje dziecko wyobraża sobie Panią Wiosnę (technika pracy dowolna).

Każdy, kto umieści w komentarzu pod artykułem zdjęcie ma szansę wygrać zestaw akcesoriów odzieżowych z najnowszej kolekcji marki Yo!

Artykuł znajdziesz tu —>

UWAGA:W treści proszę dopisać, który z zestawów chcecie otrzymać.

Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 27 maja – 9 czerwca

Autorzy najciekawszych wypowiedzi otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

ORGANIZACYJNE
Konkurs - Laurka dla mamy
Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy konkurs, w którym tym razem nagrodami są kosmetyki Pat&Rub dla mamy:) Ale żeby je wygrać pomoc dzieci jest niezbędna:) A co należy zrobić, aby wziąć udział
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
biofeedback
Interesują mnie wady i zalety tej metody treningu mozgu. W sumie bardziej wady, bo malo znalazłam o wadach. Znacie? Korzystacie? Macie swoje opinie na ten temat?
Czytaj dalej