Konkurs – Wiosennie z marką Yo

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #118408

  smoki

  Już wiosna! Nareszcie można porzucić ciężkie buty i grubą kurtkę na rzecz czegoś lżejszego i kolorowego. Marka YO! przygotowała wiosenne nowości dla najmłodszych, które odświeżą szafę Twojego dziecka! Dziewczynkom przypadną do gustu nowe modele baletek i nakryć głowy, m.in. czapek, kapeluszy i opasek. Dla chłopców marka YO! przygotowała ponadto kaszkiety oraz czapki z daszkiem. Dla najmłodszych maluchów zaprojektowano nowe wzory rajstop z ABSem.

  Bogata kolekcja produktów i wzorów oraz ciekawe nowości zadowolą nawet najbardziej wymagających i pozwolą odświeżyć szafę na wiosnę. Nową gamę produktów można znaleźć na stronie oraz na fanpage’u marki na portalu Facebook:

  Wspólnie z marką Yo! przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest 10 zestawów akcesoriów odzieżowych z najnowszej kolekcji marki Yo!.
  Mamy dla Was:
  - 5 zestawów chłopięcych w przedziale wiekowym 2-8 lat
  – 5 zestawów dla dziewczynek w przedziale wiekowym 2-8 lat

  Aby wygrać, weź udział w naszym wiosennym konkursie, prześlij zdjęcie pracy swojego dziecka i pokaż nam, w jaki sposób Twoje dziecko wyobraża sobie Panią Wiosnę (technika pracy dowolna).

  Każdy, kto umieści w komentarzu pod artykułem zdjęcie ma szansę wygrać zestaw akcesoriów odzieżowych z najnowszej kolekcji marki Yo!

  Artykuł znajdziesz tu —>

  UWAGA:W treści proszę dopisać, który z zestawów chcecie otrzymać.

  Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 27 maja – 9 czerwca

  Autorzy najciekawszych wypowiedzi otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close