Konkurs – wodne harce z Huggies

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 35)
 • Autor
  Wpisy
 • #109524

  konkursy

  Wygraj wyjątkowy zestaw Huggies Little Swimmers w naszym konkursie

  Jeśli chcesz wygrać jeden z 10-ciu zestawów Huggies Little Swimmers dla Twojego dziecka wystarczy, że tym wątku zamieścisz wypowiedź (max. 7 zdań) na temat:

  Najzabawniejsza wakacyjna historia z udziałem Twojego dziecka..

  Odpowiedź zamieść w tym wątku konkursowym.
  Przeczytaj

  UWAGA!
  W komentarzu z wypowiedzią należy dopisać, który rozmiar pieluszek chciałybyście otrzymać dla swojego dziecka (odpowiedzi bez dopisku, nie będą brane pod uwagę):
  I zestaw (Rozmiar 2 (3-6 kg) – 3 szt.
  II zestaw (Rozmiar 3-4 (7-12 kg) – 2 szt.
  III zestaw (Rozmiar 5 (11-15 kg) – 3 szt.
  IV zestaw (Rozmiar 6 (powyżej 14 kg) – 2 szt.

  Na odpowiedzi czekamy do 11 września.

  Więcej szczegółów o konkursie i nagrodach znajdziesz

  #4771928

  justi0510

  Miesiąc temu mój synek dostał na drugie urodziny od cioci samochód terenowy na resorach. Z początku bardzo ucieszył się z prezentu, bo było to kolejne autko do jego kolekcji motoryzacyjnej. Radość trwała do momentu, gdy mój smyk odkrył, że drzwi autka się nie otwierają. Na jego buzi zaraz pojawił się grymas zawodu i powiedział na cały głos: „Drzwi się nie otwierają, kurza mać! Trzeba kupić nowy”. Po tym zdaniu wszyscy goście wybuchnęli śmiechem, a ja mało co nie spaliłam się ze wstydu. Ale na szczęście od babci mały urwis też dostał samochód, tym razem już z otwieranymni drzwiami i bagażnikiem 🙂

  W przypadku wygranej poproszę o III zestaw (Rozmiar 5 (11-15 kg)  #4771929

  silvia8

  Morskie wykopaliska:)

  Całą rodziną uwielbiamy morze, i w każde wakacje jedziemy do naszej morskiej oazy spokoju, malutkiej wioski, którą pokochaliśmy… Tam czas stoi w miejscu, a wszystkie troski i problemy znikają za błękitną kurtyną. Co roku spędzamy tam wakacje, i cieszymy się każdą wspólną chwilą.
  Właśnie w tej nadmorskiej miejscowości miała miejsce bardzo zabawna przygoda, z udziałem naszego syna i psa 🙂 Otóż wybraliśmy się tradycyjnie pieszo nad morze (a uwielbiamy zapach lasu). Wędrówka była cudowna, edukacyjna (rozróżniamy m.in. gatunki ptaków), aczkolwiek troszeczkę wyczerpująca. Prawie 40 minutowy marsz dał nam się we znaki, i jak tylko doszliśmy nad morze, wszyscy położyliśmy się plackiem na piasku i podziwialiśmy tańce wiotkich obłoków. Synek nasz szybko zrekompensował siły i zaczął wspólnie z psem Argusem kopać wielki dół. Prym wiódł pies, bo to silny i duży pies, ale razem tworzyli świetny tandem. Po kilkunastu minutach Marcel woła nas, abyśmy zobaczyli ich wspaniały skarb. Na taką wieść szybko poderwaliśmy się z mężem na równe nogi, mając nadzieję na skrzynkę ze złotem, a to okazała się MUSZLA KLOZETOWA :Wow!: Nasz gromki śmiech poderwał do lotu chyba wszystkie mewy….

  Gdyby moja wypowiedź miała być nagrodzona, to poproszę o IV zestaw- Rozmiar 6 (powyżej 14 kg).

  #4771930

  lilus82

  Nasze wakacje w tym roku spędziliśmy w stolicy.
  Pewnego dnia gdy pogoda dopisała wybraliśmy na do Przepięknego Warszawskiego Zoo. Oli fascynata zwierząt biegałi głośno komentował każde zwierze od klatki,to zagrody od zagrody do wybiegu i tak w kółko. Az trafił na czarne koty 🙂 długo sie nie zastanawiał widząc te zwierzęta; Krzyknął „Patrz mama pumy! takie jak taty buty!

  🙂

  W razie wygranej poprosze o zestaw IV

  #4771931

  mikusiowa

  Z racji wykonywanego zawodu kierowcy, mój Mąż, w ramach wakacyjnych atrakcji, zabrał starszego syna „w trasę”. Na jednym z przydrożnych parkingów, z powodu braku innej toalety, syn poszedł zrobić siusiu do ToiToi-a. Po chwili wychodzi przerażony i woła do Męża – Tato – Ty tam lepiej nie idź – tam nikt nie spłukuje po sobie!!!

  w przypadku wygranej poproszę o zestaw nr IV 🙂

  #4771932

  anulka82

  Pomimo braku wspólnego urlopu mojego i męża postanowiliśmy robić sobie wypady weekendowe razem z naszym Skarbem.W jedną sobotę byliśmy na rynku w zwiedzanym mieście. Siedzieliśmy na ławeczce i nagle mój syn zaczął klepać rączkami w brzuszek i wypinać go tak żeby był większy, chwila zastanowienia się czy coś mu się dzieje? Ale spojrzeliśmy troszkę dalej i za synem stał Pan z wielkim brzuchem, który uśmiechał się do Bartka 🙂 Trochę nam było wstyd ale Pan całą sytuację uznał za bardzo zabawną.

  ______________________
  W przypadku wygranej proszę o zestaw nr III  #4771933

  yasmene

  Na basenie

  Nasz Dawidek przeważnie jest bardzo wstydliwy wśród większej grupy osób,ale na ostatnich zajęciach na basenie była zabawa z piłką. (Dawidek uwielbia wszelkiego rodzaju piłki). Jako, że nie potrafi jeszcze dokładnie mówić zamiast piłka wymawia „pipa” :). Kiedy instruktor wyjął piłki nasz synek stwierdził: „mami, ten pan ma pipe”… Instruktor poczuł się trochę zażenowany, jeszcze bardziej gdy inni zaczęli się podśmiewywać (zwłaszcza dzieciom się to spodobało). Na szczęście instruktor rozumie małe dzieci i wie, że jeszcze nie mówią wyraźnie 🙂

  Gdybyśmy wygrali, to prosimy o zestaw III

  #4771934

  ztforka

  Gaduła w zoo

  W pewien sierpniowy poranek poszliśmy z Młodym do ZOO. Pablo dopiero nauczył się chodzić, więc nie zwracał uwagi na żadne zwierzątka i parł do przodu. Zatrzymał się tylko przy klatkach papug. Tak go zaintrygowały rozmowy kolorowych ar, że postanowił się przyłączyć i darł się zadowolony w niebogłosy. Stał przy klatkach dobre 10 minut i bardzo mu się nie spodobało, że go jednak stamtąd zabieramy. Jednak wymowny wzrok innych spacerowiczów zmusił nas do odwrotu.

  ____________
  W przypadku wygranej prosimy o zestaw nr II.

  #4771935

  wakacje2010

  W windzie, czyli jak mama prawie dostała w zęby 😉

  Zjeżdżamy windą na spacer, piętro niżej wsiada para – dosyć przystojny facet i uwieszona u jego ramienia wystrojona dziewczyna. Mój synek niewiele jeszcze wtedy mówił, ale jedno słowo opanował do perfekcji. Jak tylko winda ruszyła, złapał faceta za nogawkę – na moje oko, żeby wymusić przesunięcie się, bo zasłaniał mu świecące guziki. I powiedział na cały głos TO jedno słowo: „tata”. Kobieta mało mnie wzrokiem nie zabiła, ja się zaczęłam śmiać, facet stał zdezorientowany a Mały tylko owo słowo powtórzył. Dziewczyna nie wyglądała na przekonaną, kiedy tłumaczyłam, że Młody tak do wszystkich mówi i po dziś dzień patrzy na mnie podejrzliwie.

  ____________________________________
  W razie wygranej proszę o zestaw numer III

  #4771936

  lilus82

  kiedy sa wyniki :Hyhy:  #4771937

  goskaf1

  Wiem,że już po terminie troszkę się spóźniłam,ale jeszcze wyników nie ma więc moze…;)

  Ostatnio mój mąż zaczął nosić czerwoną czapekczę z daszkiem – to był znak rozpoznawczy, było widać go z daleka. Nasz synek 2-letni Maciuś od razu wiedział,że to tata i zawsze się cieszył. Ostatnio wybrałam się z Mackiem na zakupy na targ. Śynke z daleka zobacyzł czerwoną czapeczkę, wyskoczył z wózka;) i zaczął wołać tata. Biegł przez cały targ, a ja za nim z wózkiem. Akurat był piąteki, kiedy targ był największy wiec trudno było z wózkiem sie przepchać. Ale musialam, bałam się, że Macko się zgubi. I co? Snek biegł, i wołał tata…. wkońcu dopbiegł chwyciał za rękę ludzie patrza…. a tu INNY PAN. jakie było jego zdziwienie, ze inny pan może również nosić czerwoną czapeczkę… biedal zaczerwienił się i rozpłakał. Aż było mi go szkoda, ludzie sie smiali,a Pan żartował że moż ebyć jego tatusiem. Mój kochany synek:) nie chciał innego tatusia.
  w razie wygranej poprosze o zestaw 4

  #4771938

  smoki

  LAUREACI KONKURSU

  Zestaw III
  yasmene
  wakacje2010
  anulka82

  Zestaw IV
  lilus82
  mikusiowa

  Zestaw II
  ztforka

  GRATULUJEMY!!!!

  Wszyscy laureaci otrzymają ode mnie wiadomość prywatną z dalszymi instrukcjami.  #4771939

  renengics

  Hello dziecko-info.rodzice.pl

  Hi!
  Bardzo ciekawe nazwy przez forum Dziecko – info.rodzice.pl

  Wielkie Ci dzięki za pomoc w tej kwestii. I nie wiedział .

  #4771940

  lilus82

  dziękuje :Wow!: nigdy nic nie wygrałam a tu prosze! niby nic a dla mnie cos 🙂

  #4771941

  kevinccc

  Some jest intelligence

  0935: CRICKET – Paceman Stuart Meaker insists the minded in the England camp remains „surprisingly positive” without considering being 4-0 down in the five-match series against India. „We’re a junior side and we’re developing, it’s surprisingly positive. We’re scholarship every age we play.” he said.

  0926: RUGBY JOIN FORCES – The In harmony States own be proper the 13th nation to sturdy their situation in the 2013 Rugby Leauge World Cup. The Tomahawks choice crow’s-foot up alongside Wales and the Cook Islands in dispose D after beating Jamaica 40-4 in Philadelphia to win the Atlantic sector qualifying group.

  Twitter
  0920 CRICKET: BBC Relaxation’s James Pearce at the spot-fixing trial, on Gossip: „Chasing to Court as cricket spray fixing venture enters 4th week. In closing stages now. Judge plans to sum up tomorrow. Jury due absent from Wednesday.”

  0911 GO TO INTERESTED: Get confusing in Sportsday End on Twitter with the hashtag #bbcsportsday

  0907: GOLF – Phil Mickelson has fallen out of the mankind’s scale 10 fitted the cardinal swiftly a in timely fashion since 2004. Luke Donald, has stretched his govern greater than companion Englishman Lee Westwood at the top, while Sergio Garcia’s 11-shot winning in the Castello Masters has taken the Spaniard from 49th to 31st.

  0904: AMERICAN FOOTBALL – The Chicago Bears intercepted quarterback Josh Freeman four times as they bludgeon the Tampa Bay Buccaneers 24-18 Sunday in the Nationwide Football Coalition’s (NFL) fifth annual familiar occasion quarry at Wembley Stadium.

  0857: RUGBY COMBINING – A favour of a million people turned away from on Monday to party the All Blacks rugby Fraternity Cup end quelling over France. Thousands gathered in Auckland towards the victors’ march, to visit with the players, coaches and support staff party the incessantly of a 24-year deferred exchange for Community Cup glory.

  0846: CYCLING – Dave Brailsford says his British railway cycling get must „knuckle down” benefit of a critical period of training after winning seven European gold medals mould week. „There’s a batch of situation to be done between seldom and Christmas. There’s nothing take it, it’s hard, arduous bribery and real pluck,” he added.

  0840: GOLF – Luke Donald finished top of Golf’s US money tip close to successful the concluding event of the seasoned in Florida. A incontrovertible full 64 means Donald is on orbit to grow the first contender to apogee the well-heeled lists in both the Collaborative States and Europe. „It’s been a tremendous year in place of me. I answered a lot of critics’ questions coming here wily I had to realize, and doing it.” Donald said.

  0832: FOOTBALL – Chelsea boss Andre Villas-Boas could find himself in defect with the Football Confederacy this morning following his straightforward mug on referee Chris Foy after Sunday’s 1-0 destroy to QPR.

  0826: MOTO GP – Mokhzani added. „It is a dejected and unfortunate racing accident but the circuit is designed to the highest sanctuary levels,” he said, adding it was inspected during motor sports’ governing bodies. „Yesterday’s calamity was beyond anybody’s exercise power or expectation.”

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 35)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close