Forum: ORGANIZACYJNE

Konkurs – Wygraj magiczne doświadczenie dla całej rodziny w Disneyland®Paris

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Wygraj zaproszenie w niesamowitą podróż do świata Disneya. Mamy dla Was po 2 zaproszenia dla rodziny (2 osoby dorosłe i 2 dzieci) do hoteli Vienna International Hotels & Resorts w Paryżu: : Magic Circus Hotel i Dream Castle Hotel.

Każde zaproszenie obejmuje 4-dniowy pobyt (3 noclegi) dla rodziny, ze śniadaniami oraz 1-dniowym wejściem do Disneyland-Paris dla całej rodziny!
Co zrobić, aby wygrać? To proste..

Prześlij zdjęcie pracy swojego dziecka i pokaż nam jego ulubioną postać z bajki Disneya (technika pracy dowolna). Obok zdjęcia napisz dlaczego wasza rodzina chciałaby przeżyć tę niezwykłą podróż i odkryć świat magii w jednym z bajkowych hoteli w pobliżu Disneyland-Paris.

Każdy, kto umieści w komentarzu pod artykułem zdjęcie oraz odpowiedź ma szansę wygrać jedno z 2 niezwykłych zaproszeń do Paryża. Świat fantazji czeka na Ciebie! Nagrodzimy najładniejsze i najciekawsze prace konkursowe. Użytkownicy, którzy wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

Artykuł znajdziesz tu —>

Na Wasze prace czekamy w dniach 1 – 30 czerwca b.r.
* zaproszenie nie obejmuje przelotu

Przeczytaj

Chcę nawiązać kontakt z innymi rodzicami
Mamy z Trójmiasta :)
Może jeszcze mnie ktoś pamięta bo często kiedyś tu bywałam... Ostatnio brakuje natchnienia na pisanie ale bardzo, bardzo, bardzo chętnie nawiąże nowe znajomości w realu z chętnymi mamami z Trójmiasta
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Potrzebne Życzenia na Ślub dla Wychowawczyni
Marysi wychowawczyni wychodzi za mąż za 2 tygodnie i dzieci jadą na ślub. Myślałyśmy(my- mamy) ,żeby kupić kwiaty i jak wszyscy goście złożą życzenia pod Kościołem,to podejdą dzieci i wręczą
Czytaj dalej