kontraścik

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8129

  ewa99

  Dziewczyny napiszcie czy podawanie kontrastu i całe to badanie drożności jajowodów boli ??? To nie jest standardowe HSG, ponieważ lekarz ocenia obraz przez USG , a nie zdjęcia RTG. MIała któraś z Was to robione. Jak wiecie kładę się 31 lipca do Kliniki w Zabrzu i mam troszeczkę cykora. Piszczcie szybko.

  #140103

  barbuska

  Re: kontraścik

  Cześć Ewuniu! Ja jestem juz po kontraście i nie było tak źle, łzy popłynęły ale to ze strachu :))) napewno nie jest to przyjemne uczucie ale jest ok, najpiekniejsze jest uczucie jak lekarz mówi że wszystko jest w porządku. Trzymaj sie i nie bój, napisz jak będziesz po wszystkim.
  Papa  #140104

  ewa999

  Re: kontraścik

  Dzięki za słowa pocieszenia. Dam znać po powrocie.
  Pozdrowionka

  #140105

  ewa999

  Re: kontraścik

  Witam Was Dziewczyny po przerwie. Niestety nie mam dobrych wiadomości. Po badaniu okazało się, że lewy jajowód jest całkiem niedożny, natomiast prawy (ten, w którym była kiedyś ciąża pozamaciczna, dla zainteresowanych temat:novomedica eutyrox) jest częściowo drożny, ale pod bardzo wysokim ciśnieniem. Więc na normalne zapłodnienie nie ma szans. Mam mieć laparoskopię w celu udrożnienia jajowodów. Błagam Was napiszcie czy któraś z Was miała udrażniane jajowody laparoskopowo lub inaczej. Jaka jest szansa na naturalną ciążę i jakie mogą być komplikacje po takim udrażnianiu.
  A tak na marginesie w Klinice w Zabrzu jest naprawdę świetna i troskliwa opieka. Po moich doświadczeniach z Tychami byłam w szoku. Lekarze z Tychów z Katedry Ginekologii Szpitala Wojewódzkiego powinni iść na korepetycje do Zabrza. Jeszcze raz polecam Prof. Kamińskiego z Zabrza.
  Pozdrawiam EWA99(praca)=EWA999(dom)
  Piszcie szybko.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close