Kopniaczki

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #30518

  ewcccia

  Witam
  Przez pare dni myślalam że czuje pierwsze ruchy mojego maleństwa, było to takie smyranie w środku. Jednak od trzech dni jest cisza. I teraz nie wiem czy wtedy mi się tylko wydawało czy może coś jest nie tak. Strasznie się martwie.
  Dziewczyny powiedzcie mi czy to normalne?
  Pozdrawiam

  ja i moja dzidzia /01.04.2004/

  #403672

  avesta

  Re: Kopniaczki

  ja mam tak samo przez 3 dni czułam smeranie i gulganie od środka, a od dwóch dni jest cisza i spokój, nic sie nie martw, to cisza przed burzą

  aga  #403673

  kulki

  Re: Kopniaczki

  Spokojnie – masz jeszcze czas. Na regularność ruchów należy zwracać uwagę od 28 tyg. W 19 tyg. to jest dopiero początek i takie dni większej i mniejszej aktywności są normalne. Nie przejmuj się – na pewno jest wszystko dobrze (choć wiem jakby się chciało już czuć wyraźnie 🙂

  Ja poczułam ruchy wyraźnie w 20 tyg. (książkowo 🙂 Przedtem też nie wiedziałam, czy to w kiszkach mi burczy, czy mam gazy. Kładłam się co wieczór na płaska na podłodze i raz coś niby czułam, a innym razem nic.

  Kinga i maluszek [~08.02.2004]

  #403674

  asia80

  Re: Kopniaczki

  Kulki ma racje – to taka paranoja u nas forumowiczek. Ja tez nasluchiwalam kazdego bulgotniecia (bo inne dziewczyny juz czuly ruchy) ale jak juz poczujesz ten wlasciwy to bedziesz pewna. Na poczatku to nie bedzie regularnie. Moga byc 3 dni spokoju. Nie martw sie!!!

  Asia i maluszek 😉 (27 tygodniowy)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close