Koszmar!!!

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #76913

  viking

  Ostatnio bardzo dużo się słyszy o katowaniu dzieci, a mnie za każdym razem ciarki przechodzą. Przypominacie sobie historię czteroletniego Oskarka? Nie potrafię sobie wyobrazić, co musiał przeżywać. Jego koszmar trwał aż dwa lata. Bity pięścią w twarz… za to, że był głodny. Łzy same cisną się do oczu. GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ NA TYM ŚWIECIE? Ile jest jeszcze takich dzieci?
  Czy jesteście za karą śmierci?

  Viola i Kinga (26.11.2005)

  #1023453

  niki23

  Re: Koszmar!!!

  Na temat katowanych dzieci ja po prostu się nie wypowiem, bo naprawdę….nie znam takich słów, nie umiem opisać, ani wyrazić żadnymi slowami tego co się czuje słysząc o takich maluchach
  A co do kary smierci jestem jak najbardziej ZA….zastanawia mnie tylko jedno….na tym świecie giną z rąk morderców i innych psycholi niewinni ludzie, maleńkie dzieci, staruszkowie, kobiety …i ludzie jeszcze mają skrupuły czy posadzić na krzesło takiego padalca!! Bo przecież „lepiej” utrzymywac go w wiezieniu za nasze pieniądze, oczywiście zywiąc i zapewniając warunki niejednokrotnie lepsze od tych, które mają chlopcy w wojsku !!

  Niki & córeńka 2 LATKA :))  #1023454

  natinka

  Re: Koszmar!!!

  Nati i Kamilka 05.04.04 oraz Maleństwo

  #1023455

  klucha

  Re: Koszmar!!!

  kara śmierci NIE, bo stanę się takim samym oprawcą

  TAK dla więzienia o bardzo zaostrzonym rygorze do końca dni z ciężką pracą, bez możliwości warunkowego zwolnienia

  Izka i Zuzia 3latka10m 🙂

  #1023456

  niki23

  Re: Koszmar!!!

  W odpowiedzi na:


  kara śmierci NIE, bo stanę się takim samym oprawcą


  hmm..no z jednej strony masz racje, ale jak ja po prostu widzę czasem i słyszę w TV o tych malenstwach zakatowanych na smierć, to po prostu ciśnienie mi sie tak podnosi,ze chyba sama udusilabym takiego ….( pi pi pi)……

  Niki & córeńka 2 LATKA :))

  #1023457

  Anonim

  Re: Koszmar!!!

  🙁


  POZDRAWIAM 🙂 bruni  #1023458

  kateczka

  Re: Koszmar!!!

  tak jestem za kara smierci,dlaczego oni moga maltretowac i zabijac niewinne malenkie dzieci,a potem siedziec sobie w wiezieniu w ktorym nic im sie nie dzieje niech tez zgina gnoje:(tez nie moge sobie wyobrazic co czul ten biedny oskarek,albo chlopczyk 7letni ktory wyszedl sobie na saneczki i zostal zlapany okrutnie zgwalcony zabity i zakopany w lesie przez dwoch zwyrodnialych zboconych padalcow:(to straszne:(

  Katka&Krzysiu(26.01.2006)

  #1023459

  viking

  Re: Koszmar!!!

  U nas nie ma i nie będzie więzień o zaostrzonym rygorze. Co do ciężkiej pracy… dla takich zwyrodnialców chyba kamieniołomy byłyby rajem.
  Otorzyłabym dla nich spacjalny obóz zamknięty bez wszystkich udogodnień, które mają w więzieniu i na dzień rzuciła dla wszystkich paczkę fajek, niech się nawzajem pozabijają

  Viola i Kinga (26.11.2005)

  #1023460

  viking

  Re: Koszmar!!!

  Jeśli dobrze kojarzę, to piszesz o Mateuszu Domaradzkim z Rybnika. Najprawdopodobnikej nie znaleźli jeszcze ciała, bo ci debile nie pamiętali gdzie je ukryli. No paranoja, najprawdopodobniej dostaną mniejszy wyrok, bo są w lekkim stopniu upośledzeni.
  W takich sytuacjach, kiedy wiini przyznają się do winy, jestem za karą śmierci. Wiadomo, że zamordowali, bez litości powinni ponieść taką karę. Tylko co z tymi, którzy musieliby tę karę wykonać?

  Viola i Kinga (26.11.2005)

  #1023461

  viking

  Re: Koszmar!!!

  W naszym kraju utrzymanie więźnia jest droższe nawet od dziennego utrzymania chorego w szpitalu – kolejny absurd.

  Viola i Kinga (26.11.2005)  #1023462

  kateczka

  Re: Koszmar!!!

  tak mowie o tym biednym chlopczyku:(co do tej kary smierci to naprawde ciezki temat

  Katka&Krzysiu(26.01.2006)

  #1023463

  viking

  Re: Koszmar!!!

  Może niejedni cieszą się, że w Polsce nie ma kary śmierci. Nie myślałam o tym do teraz, kiedy coraz częściej słyszy się o popełnionych zbrodniach. Moim zdaniem kara dożywocia nie jest wystarczająca dla kogoś, kto przez kila lat katował dziecko. Niestety dla takich „ludzi” nie ma litości.

  Viola i Kinga (26.11.2005)  #1023464

  violes

  Re: Koszmar!!!

  ja takich padalców oddałabym w ręce więźniów ( tych co juz do końca życia będą siedzieć w więzieniu i nie mają nic do stracenia) z wytatuowanym na czole tektstem ” jestem pedofilem, zgwałciłem dziecko”….”skatowałem dziecko”…..oni wiedzieliby co i jak z takim ścierwem zrobić …

  violes +Natalia 11.12.04

  #1023465

  klucha

  Re: Koszmar!!!

  ja nie moge pojąć jak mozna komuś odebrać życie, i nie chodzi tu tylko o katowane maleństwa, ale o każdy inny przypadek, nie moge tego pojąć, zrozumieć. Jak kruche jest ludzkie zycie.
  Grupa stojących ludzi na przystanku i pijany kierowca odbierajacy im życie, cała rodzina ginaca w wypadku samochodowym przez nieodpowiedzialnego kierowcę, katowane dzieci, śmierć staruszków dla 50 zł, grupa wyrostków znęcająca się nad niewinnym przechodniem- nikt nie zwraca uwagi nikt nie reaguje – całą zabawę kończą skacząc sobie po jego głowie.

  i wtedy zadaję sobie jedno pytanie……………………………….

  Izka i Zuzia 3latka10m 🙂

  #1023466

  niki23

  Re: Koszmar!!!

  …………….DLACZEGO ???
  …tez nigdy tego nie pojmę

  Niki & córeńka 2 LATKA :))

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 16)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close