krew pępowinowa

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #25472

  aanna

  Wiem że do porodu mam jeszcze sporo czasu , ale czytałam dziś artykuł na temat pobrania i przechowywania krwi pępowinowej. Czy któraś z Was także o tym myśli? a może już macie zamrożoną krew dziecka w razie jakby coś się działo? Wogóle chciałabym się dowiedzieć jaknajwięcej na ten temat oraz poznać Wasze zdanie i opinie.

  ANIA+GRUDNIOWY SYNUS (28.12)

  #340387

  redford

  Re: krew pępowinowa

  pisalam o tym kilka razy, mozesz znalezc w „szukaj” ,- haslo krew pepowinowa


  Kasia i Maciek 4 i 1/2 miesiąca !  #340388

  biancia

  Re: krew pępowinowa

  Ja też o tym czytałam. Szkoda tylko, że to tyle kosztuje. Niestety nie stać mnie na to. Myślę, że pobieranie takiej krwi powinno byc bezpłatne i robione każdemu człowiekowi skoro to może uratować kiedyś życie.
  Pozdrawiam

  bianka i ktos (24.12.2003)

  #340389

  aga23

  Re: krew pępowinowa

  Też się tym zainteresowałam. Chociaż jest to kosztowne można rozłożyć na raty. Podam ci stronę, na której możesz się zarejestrować jako przyszła klientka (chętna), a bezpłatnie w terminie ekspresowym dostaniesz wszystkie info. Oto link:
  Pozdrawiam.
  Agnieszka + ???(23.04.04)

  #340390

  redford

  Re: krew pępowinowa

  Na razie to bardziej eksperyment i dopiero w fazie testow powiedzmy. Jak bedzie bardziej powszechne i zaczna sie pierwsze leczenia taka krwia, to moze pobrania krwi stana sie standardem przy porodzie. Na razie wiekszosc lekarzy traktuje to jako fanaberie. Na mnie patrzono, delikatnie mowiac, dziwnie gdy zalozylam opaske na reke, ktora dsotalam od Activision i gdy wszem i wobec oglaszalam, ze maja nie zapomniec mi pobrac tej krwi.


  Kasia i Maciek 4 i 1/2 miesiąca !

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close