Krew w kale

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #75773

  agak29

  Dziewczyny mam problem. Moja Iza 2,9 roku od jakiegoś czasu ma zaparcia. Nie są one straszne ale dla nas uciążliwe. Kupę robi co 2 dzien ale w „bobkach” od jakichś 3-4 tygodni wspominała że ją boli brzuszek nie płakała ale mówiła mi ze ją boli kilka razy dziennie. Z tydzień temu jak zrobiła kupe zobaczyłam (ciężko to opisać) ale jakby płatki krwi. Z ym ze nie barwiły one siusków ani wody wiec uznałam ze to pewnie skórka od papryki którą dzień wcześniej jadła. Ale wczoraj sytuacja sie powtórzyła a ja jej od ostatniego razu o którym wczesniej wspominałam papryki nie dawałam. Robiąc kupę Iza płakała ze ją boli. Hemorojdów nie ma wiec nie mam pojęcia co to jest 🙁 Słodyczy też dużo nie je) Jeśli któras z Was może wiedzić co to takiego bardzo proszę o pomoc.

  Aga + Iza + Patryk

  #1001939

  magducha

  Re: Krew w kale

  Jeżeli rozpoznałaś krew, to pewnie jest świeża i najprawdopodobniej pochodzi z drobnych uszkodzeń odbytu (piszesz, że córeczka ma zaparcia). Raczej nie ma powodu do obaw, ale najlepiej poradzić się lekarza. No i zwróć uwagę na to, jak Iza się odżywia, bo pewnie tu leży przyczyna zaparć.

  Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)  #1001940

  Anonim

  Re: Krew w kale

  czytajac twoj opis jakbym to ja pisala, te bobki, bole brzuszka i platki krwi…

  Nelly i rajdowiec Hubi

  #1001941

  asia80

  Re: Krew w kale

  Mi się też wydaje że to moga być mikrouszkodzenia od wyciskania kupki, ale też bym się skonsultowała z lekarzem. A na ból brzuszka polecam Espumisan dla dzieci (w kroplach).

  Olinek

  #1001942

  dorotka1

  Re: Krew w kale

  bierz dziecie pod pache i jedz do gastroenterologa, najlepiej dzieciecego nie wiem co to, ale to nie przelewki, mowie ci to ja – sama choruje na uklad pokarmowy i nie mozna tego lekcewazyc

  Szymon 10.02.2003 + Ktos czerwcowy

  #1001943

  pluto

  Re: Krew w kale

  Lolkowi nawet w drugiej kupie wycjodze resztki z obiadu, ktory jadl dwa dni temu ? Może to jedank nadal jest papryka ? Częś się „strawiła” szybciej część wolniej ?

  Julka i mój trzylatek

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close