Krew w kupce

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #36596

  ania-p

  Co może oznaczać? Marta właśnie taką zdziałała i nie wiem czy powinnam już się martwić czy jeszcze poczekać. Nigdy nie miałyśmy tego typu problemów, więc jestem zielona. Pomóżcie!

  Ania, Martusia (10.09.02)

  #477621

  joannar

  Re: Krew w kupce

  Obserwuj dalej. Jeśli się jeszcze pojawi, to może zadzwoń do lekarza. Krew zawsze oznacza coś niemiłego. A karmisz nadal piersią? Może miała jakieś zaparcie i troszkę się jej tam rozciągnęła pupka. No obserwuj dalej i jak coś to dzwoń do lekarza.
  Pewnie to nic starrsznego, ale dla spokoju:-)

  JoannaR i Pawełek 19.09.2003  #477622

  teo

  Re: Krew w kupce

  jeżeli miała zaparcia i problmy ze zrobieniem kupki – a o tym nie napisałaś….to może tak być….po prostu mogło pęknąć jakieś naczynko krwionośne od wysiłku parcia….
  z drugiej strony jeśli nic takiego nie miało miejsca i kupa była normalna, miękka….to zadzwoń pilnie do lekarza……
  myślę że to od zaparć….napisz czy miała….!

  ILONA I KUBEK(21.02.02)

  #477623

  ania-p

  Re: Krew w kupce

  Nie nie miała zaparć. Powiedziałabym nawet, że ta kupka była bardziej rzadka, ale czasami taki już robiła. Marta poza tym zachowuje się całkiem normalnie. Żywa jak zwykle. Poczekam do wieczornej kupy i zobaczę jaka będzie.
  Dzięki

  Ania, Martusia (10.09.02)

  #477624

  lea

  Re: Krew w kupce

  Czekaj do nastepnej, u nas czasami byly drobinki krwi, niby nie znaczylo to nic zlego, kupki byly rzadkie i nie bylo zaparc ani bolu, mysle ze nawet byly za rzadkie w tamtych czasach, lekarka mowila, ze jelitka sa troche nadwyrezone, krew nigdy nie powtorzyla sie raz za razem. Nie pojawilo sie to po zmianie pokarmu (konkretnie po dodaniu do mojego mleka 1 porcji sztucznego mleczka na dzien, albo nawet co 2 dni).

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #477625

  ania-p

  Re: Krew w kupce

  Tak, rzeczywiście daję jej od dwóch dni kaszkę na mleku modyfikowanym-pierwszy raz w jej życiu dostała mleko modyfiokowane. To może dlatego. Czekam na wieczorną „porcję” kupki.
  Dzięki wielkie!

  Ania, Martusia (10.09.02)  #477626

  anakon

  Re: Krew w kupce

  poszperaj w historii , duzo o tym bylo, ogolnie albo zaparcie,albo alregia, albo tak jak u nas-nie-wiadomo-co, mozliwe ze alergia, ale kompletnie nie wiadomo na co….a kupki z krwia utrzymywaly sie pzrez dobre 2m-ce(od czasu do czasu)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close