krew w kupce

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #82691

  kama80

  dziewczyny mała przez dwa tygodnie była karmiona nutramigenem mieszanym z mlekiem z cycki od 2 dni jest na bebilonie pepti, wczoraj nie robiła kupki, a dzis pieła sie i pieła i zrobiła gesta zbita z niewelkimi zyłkami krwi.Czy jest sie czym martwic czy poprostu moze to byc od otarcia naskórka?Bo juz sama nie wiem po nutramigenie z domieszka mojego mleka robiła papkowate a od kiedy je bebilon pepti 1 pierwsza kupka wałsnie bnyła taka, a wogóle dzis jakos chceci do jedzenie nie ma :(prosze o odpowiedz…

  Kamila i Roksanka (7sierpien 2006)

  #1179810

  gabrycha

  Re: krew w kupce

  Wiesz co nie mam takich doświadczeń,ale krew w kupce to napewno nie jest normalna sprawa.Ja napewno udałabym sie czym prędzej do lekarza.
  Pozdrawiam,napisz do to było.

  Dorota i Antoś(24.03.2005)  #1179811

  kamuszka

  Re: krew w kupce

  Jeśli w kupce pojawiła się krew, powinnaś skontaktować się z lekarzem.

  Pozrawiam i daj znać, jak już się wyjaśni, co było przyczyną.

  #1179812

  mata-hari

  Re: krew w kupce

  Krwi w kupie nie wolno bagatelizować. Idź do lekarza.

  Zastanawiam się natomiast, czemu z Nutry przeszliście na BP. U nas akurat BP się nie sprawdził. Małego bolał brzuch i robił po nim strasznie zielone kupy.
  Może dziecko samo podświadomie nie chce go jeść, bo nie czuje się po nim dobrze. Wiem, że często tak bywa.

  Michaś 09.05.04

  #1179813

  marti1

  Re: krew w kupce

  popieram to co mówi Mata Hari. U nas też po BP było beznadziejnie a po Nutramigenie super. Natomiast co do krwi w kupce to na pewno należy to skonsultować z lekarzem a ja wiem o dwóch przypadkach kiedy może się pojawić. Przy alergii jak kosmki jelitowe zanikają i robi się tam obrzęk (tak mi tłumaczyła to pediatra, która kazała przyjść jeżeli Fi zacznie robić kupki z krwią) i u mojej koleżanki synek robił takie kupki jak miał jakieś zakażenie układu pokarmowego, najpierw takie kupki a potem doszła gorączka, rozwolnienie itd. Tak czy siak, leć do lekarza i daj znać po co powiedział

  Aniołek (8.2003) i Filipek (19.05.2006)

  #1179814

  lea

  Re: krew w kupce

  U nas krew pojawila sie 2 czy 3 razy i bylo to wlasnie tylko obtarcie zwiazane z wysilkiem przy robieniu kupki po zaparciu. Konsultowalam to z lekarka i wg niej tak sie wlasnie zdarza. Potem nie bylo problemow, synek nie jest na nic uczulony (ta krew zdarzyla sie 3 lata temu).

  _______________________________

  +/-

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close