krew z nosa

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #31506

  neti

  Nigdy wcześniej mi się nic tekiego nie przytrafiało a dzisiaj drugi raz w ciągu tygodnia poleciała mi krew z nosa 🙁 Nie wiem czy mam się martwić, przecież łykam witaminki i żelazo. Mierzyłam sobie ciśnienie i jest niskie, ale nie wiem czy dobrze to robię. Bardzo puchnę, mam też straszne problemy z hemorojdami, nic mi nie pomaga. Lekarka widziała mnie 2 tygodnie temu i z powodu tego puchnięcia jestem w domku, ale zatrucia nie mam, bo ciśnienie niskie i białka w moczu też nie mam. Czy mam się przejmować że coś jest nie tak??

  Neti i Maleństwo (02.01.2004)

  #416372

  myszka23

  Re: krew z nosa

  Lepiej zadzwoń do swojej ginki.  #416373

  moniaakos

  Re: krew z nosa

  miałam dokładnie to samo co ty nigdy w zyciu nie leciała mi krew z nosa i nagle zaczeła na poczatku to zbagatelizowałam ale po 3 tygodniach kiedy to codziennie leciała mi krew powiedziałam o tym ginowi dostałam skierowanie do laryngologa i miałam przypalane naczynka w nosku choc brzmi groznie nie bolało tylko troche szczypało potem jeszcze przez kilka dni robiły sie strupki i krwawilo ale teraz juz mam spokoj

  #416374

  agatunka

  Re: krew z nosa

  Jeżeli będzie ci ta krew leciała sporadycznia to nie jest to problem poniewaz w ciąży jest przekrwiona śluzówka i to podobno normalne ,że leci krew. Mam to samo i pytałam mojego gina powiedział żebym się nie martwiła. Więc nie martw się.
  Pozdrawiam agata i 36 tyg brzuszek

  #416375

  neti

  Re: krew z nosa

  Dziękuję Wam za odpowiedzi, trochę mnie to pocieszyło, bo bałam się że to jest związane z czymś groźnym. Jutro a najpóźniej w piątek wybiorę się do mojej ginki zobaczymy co mi doradzi.
  Pozdraiwiam

  Neti i Maleństwo (02.01.2004)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close