Krwawienie?

Proszę o pomoc… W niedzielę byłam z moim ukochanym z którym jestem raze od dwóch lat…Kochaliśmy się namiętnie i… ZACZĘŁAM KRWAWIĆ… najpierw myślałam że to po …stosunku…ale…biorę regularnie od kilku lat tabletki antykoncepcyjne Minulet i nigdy nie dostałam okresu wcześniej o dwa tygodnie jak…niecałe trzy tygodnie temu miałam okres….straszne….
Boli mnie dół brzucha czuję się tak jakbym tam wewnątrz miała rozcharatany brzuch i wnętrzności…trochę mnie mdliło…krew jest ciągle świeża i czysta a tylko czasami wypada mi trochę takiego jakby złuszczającego się czegoś….
czy to możliwe że to poronienie???
Czekałam dwa dni ale jutro rano i idę do lekarza…dużo pracuję i miałam ważne szkolenia….
Czy możliwe jest to żebym poroniła ciążę???Chyba nie ale jestem zaniepokojona bo nigdy wcześniej nic takiego mi się nie przytrafiło….
pomóżcie…

2 odpowiedzi na pytanie: Krwawienie?

tynka Dodane ponad rok temu,

Re: Krwawienie?

Viki pędź dziewczyno do lekarza i daj znać co to było.

Pozdrawiam

viki1976 Dodane ponad rok temu,

Re: Krwawienie?

Już byłam u ginekologa i wiem wszystko…niestey to przez środki antykoncepcyjne – podobno powodują to, że miesiączka może pojawić się wcześniej!!! Podczas stosunku też może pojawić się wczśniej a poza tym to: nerwy, zmiana miejsca zamieszkania i klimatu, stresy …Byłam badana i wszystko jest dobrze tylko mam macicę zakrzywioną i jakąś podkurczoną o nieprawidłowej budowie…niestety ale tak ogólnie to wszystko dobrze!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Krwawienie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
LOTOS!!! - co tam na usg????
jak w temacie edycja i aniołek [img]http://lilypie.com/TTC/040923/30/3/1/2/+0/images/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
NIE MA zmiłuj...
NIektóre z Was wiedzą, że moj "stary" urzeduje w Chinach od ponad tygodnia... Radze sobie sama - nie najlepiej, raczej średnio... Znowu jego wyjazd - to drugi cykl starań przypadł jak w
Czytaj dalej