krwawienie w ciąży

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #87935

  moniast

  Jestem w 7 tygodniu ciąży, od dwóch tygodni plamię i krwawię. Leżałam już dwa razy w szpitalu ale lekarze twierdzą że wszystko jest ok. W szpitalu zazwyczaj mi ustaje a w domu na nowo się zaczyna i raz to jest krew a raz plamienie brązowe. Już nie wiem co robić, mam czekać co się wydarzy a to czekanie jest straszne. Biorę Luteinę i leżę. Napiszcie jak miałyście coś podobnego i jak się to skończyło. Jest to moja druga ciąża a w pierwszej nie miałam żadnych problemów, więc jestem bardzo zdenerwowana. Pozdrawiam!

  #1398982

  inak

  Re: krwawienie w ciąży

  Może luteina jest za słaba i powinnaś brać duphaston?Ale na Twoim miejscu poszłabym czym prędzej do lekarza nie czekaj bo sama nic nie zrobisz.Pozdrawiam  #1398983

  dominikak

  Re: krwawienie w ciąży

  Przede wszytski leżenie, leżenie i leżenie, wstawanie naprawdę tylko do ubikacji!!! Krwawiłam do końca 19 tygodnia… Miałam krwiaki, bardzo duże, podkasmówkowe oraz niedobór progesteronu. Miałam kaprogest w zastrzykach, magnez w kroplówce oraz w domu w tabletkach, luteinę (mam do końca ciązy), duphaston (mimo kaprogestu i luteiny). Wyleż ile sie da, nic nie noś, oszczędzaj się, nie siedź i skontaktuj sie z lekarzem. Mnie te cholerne krwiaki kilka razy sie wykrwawiały, pękały i wtedy miałąm krwotok -10 tydzień, 12 tydzień 14 tydzień i 16 tydzień – koszmar, bałam sie, ze straciłam dziecko, ale w końcu właśnie leżenie najbardziej pomogło i krwawienie oraz plamienie sie skończyło.
  bądź dobrej myśli !!!i trzymaj sie dzielnie!

  Kuba(4.07.00),Kacper(18.07.04),Kajetanek(25.08.07)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close