Krwawienie w czasie brania Duphastonu

Witajcie.Biorę duphaston od stycznia.Okres przychodził po tygodniu od odstawienia.Biorę Duphaston (od 15 d.c-24 d.c).W tym cyklu zaczęłam plamić w 21 d.c co przerodziło się w krwawienie bezbolesne,które się utrzymuje ale już w mniejszej ilości.Zrobiłam test ale jest ujemny.Przy tym plamieniu nie przerwałam zażywać Duphastonu wzięłam całą serię.Czy dobrze zrobiłam nie przerywając?Czy dostanę jeszcze normalną @ ?Jak mam teraz liczyć d.c. i brać następną dawkę leku?Wizytę u gina mam dopiero 4 czerwca,co mam robić?Podejżewam jeszcze poronienie ale czy było by bezbolesne?Sama już nie wiem.Proszę pomóżcie mi. Pozdrawiam Iza.

3 odpowiedzi na pytanie: Krwawienie w czasie brania Duphastonu

acia30 Dodane ponad rok temu,

Re: Krwawienie w czasie brania Duphastonu

Nie wiem dokładnie co powinnaś zrobić w tej sytuacji ale pocieszę Cię, że ja miałam brać duphaston aż do wystąpienia krwawienia i tez czasem brałam przy lekkim plamieniu bo nie wiedziałam czy to @ czy może już ciąża (złudne nadzieje).
Choć jak już okazywało się, że to normalna @ to przestawałam. Więc jeśli jesteś pewna, że nie jesteś w ciąży to możesz przestac brać i chyba liczyć normalinie od początku plamienia. Ale wiesz najlepiej byłoby choć zadzwonic do lekarza.
Pozdrawiam
Acia

10 cykl starań

samanta Dodane ponad rok temu,

Re: Krwawienie w czasie brania Duphastonu

Czasami zdarza się tak że @ przychodzi nawet podczas brania Progesteronu.
Jeśli nie jesteś w ciąży to powinnaś mieć normalną @

25 cykl,[Zobacz stronę]

dzidziak Dodane ponad rok temu,

Re: Krwawienie w czasie brania Duphastonu

Dzięki za pocieszenie.Chyba tak zrobię i wybiorę się wcześniej do mojej pani doktor.Mój ginekolog przyjmuje raz w tygodniu na Karowej i jest się trudno dostać,ale spróbuję. Pozdrawiam Iza.

Dzidziak

Znasz odpowiedź na pytanie: Krwawienie w czasie brania Duphastonu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Czy iść do okulisty?
Cześć dziewczyny, Poradźcie proszę czy mam wybrać się do okulisty z córcią 17 - miesięczną. Niepokoi mnie fakt, że jak wyszło słoneczko moje dziecko mruży oczka i płacze pomimo że ma
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Ktory trymestr trwa najdluzej?
Zastanawiam sie, najpierw emocje zwiazane z odkryciem 2 kresek, potem radosna wiadomosc i jednoczesnie obawa przed komplikacjami, odliczanie do pierwszej wizyty, pierwszego usg, objawy, objawy, objawy i coraz to nowe
Czytaj dalej