Krwawienie w czasie brania Duphastonu

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #44528

  dzidziak

  Witajcie.Biorę duphaston od stycznia.Okres przychodził po tygodniu od odstawienia.Biorę Duphaston (od 15 d.c-24 d.c).W tym cyklu zaczęłam plamić w 21 d.c co przerodziło się w krwawienie bezbolesne,które się utrzymuje ale już w mniejszej ilości.Zrobiłam test ale jest ujemny.Przy tym plamieniu nie przerwałam zażywać Duphastonu wzięłam całą serię.Czy dobrze zrobiłam nie przerywając?Czy dostanę jeszcze normalną @ ?Jak mam teraz liczyć d.c. i brać następną dawkę leku?Wizytę u gina mam dopiero 4 czerwca,co mam robić?Podejżewam jeszcze poronienie ale czy było by bezbolesne?Sama już nie wiem.Proszę pomóżcie mi. Pozdrawiam Iza.

  #579926

  acia30

  Re: Krwawienie w czasie brania Duphastonu

  Nie wiem dokładnie co powinnaś zrobić w tej sytuacji ale pocieszę Cię, że ja miałam brać duphaston aż do wystąpienia krwawienia i tez czasem brałam przy lekkim plamieniu bo nie wiedziałam czy to @ czy może już ciąża (złudne nadzieje).
  Choć jak już okazywało się, że to normalna @ to przestawałam. Więc jeśli jesteś pewna, że nie jesteś w ciąży to możesz przestac brać i chyba liczyć normalinie od początku plamienia. Ale wiesz najlepiej byłoby choć zadzwonic do lekarza.
  Pozdrawiam
  Acia

  10 cykl starań  #579927

  samanta

  Re: Krwawienie w czasie brania Duphastonu

  Czasami zdarza się tak że @ przychodzi nawet podczas brania Progesteronu.
  Jeśli nie jesteś w ciąży to powinnaś mieć normalną @

  25 cykl,Temperaturki

  #579928

  dzidziak

  Re: Krwawienie w czasie brania Duphastonu

  Dzięki za pocieszenie.Chyba tak zrobię i wybiorę się wcześniej do mojej pani doktor.Mój ginekolog przyjmuje raz w tygodniu na Karowej i jest się trudno dostać,ale spróbuję. Pozdrawiam Iza.

  Dzidziak

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close