krzywa cukrowa

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #97476

  cola

  Hej dziewczyny, mój wątek trochę jest z innej bajki, mianowicie chodzi mi o to, byście mi pomogły zinterpretować wyniki badań tzw. krzywej cukrowej. Otóż na czczo mój wynik to 87, po godzinie spada do 67, po dwóch godzinach jest 84. Czy któraś z Was miała kiedyś robione takie badania, czy takie wyniki mogą mieć wpływ na płodność? Napiszcie proszę, co myślicie o tych wynikach.

  #2267630

  cola

  (SAMA SOBIE ODPOWIADAM NA WĄTEK 🙂 jest diagnoza- hipoglikemia 🙁 mam doła na razie z dziecka nici, to ważniejsze. Biednemu to zawsze wiatr w oczy 🙁 a ten rok miał być owocny i lepszy….  #2267631

  martyna222

  nie martw się zawsze jest jakieś wyjście… co to za dziwna choroba i co ma wspólnego z ciążą?

  #2267632

  cola

  To niedocukrzenie, myślę że u mnie początek tej choroby powstał gdy miałam PCO. Wtedy już dziwnie się czułam byłam duża i wszystko zwalałam na hormony. Szkoda że tek późno poszłam do dietetyka, bo kilku badaniach wyszło że moja trzustka produkuje ogromną ilość insuliny, i spada poziom glukozy we krwi. (pisze po ludzku);) tłuszczyk się odkłada, spać się chce itp. a moje jajniki mogą działać ospale i są mało aktywne. Sama sobie naważyłam piwa, mało się jadło- nieregularnie, bo tyłek urośnie….. a teraz dieta mm i leki. Do tego okropnie mnie ssie w żołądku, a w naszym kochanym mieście czekać będę na gastroskopię tylko do 27 marca ;(. Prędzej mnie wyssie a prywatnie 250 zł (trochę szkoda) ale jak nie zniosę to będzie trzeba iść. Ech tam jak pech to pech.

  #2267633

  martyna222

  a czy lekarz zabronił starać się o dzidzie?

  #2267634

  cola

  byłam u niego wczoraj, on twierdzi że poziom glukozy nie wpływa na ciążę ale ja się naczytałam w necie że ma, a zresztą widzę co się dzieje z moim organizmem. Wczoraj zaczęłam owulować a jestem w 22 dniu cyklu, to nie jest normalne, a on twierdzi że poczekamy do lutego. Czekam już 3 lata, nie mogę dłużej czekać, bo latka lecą …  #2267635

  cola

  No i stało się, wiedziałam że tak będzie 🙁 moje leczenie hyperinsulinemii wiąże się z całkowitym zaprzestaniem prób zajścia w ciążę. Nie przy tych lekach, trudno, :Stres: jakoś łatwo to przyjęłam. Szkoda tylko ze wcześniej nie zrobiłam tych badań. NA PEWNO NIE PRZESTANĘ CZYTAĆ FORUM (CHYBA SIĘ UZALEŻNIŁAM ):Pa pa:

  #2267636

  paszulka

  🙁
  Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!!

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close