Krzywy kręgosłup

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #14068

  gosiagl

  Mam pytanie. Czy uważacie , że skrzywiony kręgosłup mógł byc powodem poronienia we wczesnej ciąży?
  Mam bardzo skrzywiony kręgosłup. Wizualnie tego nie widać, ale jest. ( ćwiczeniami i uporem wybroniłam się od operacji) ale teraz mam wątpliwości. Czy jest tu ktoś kto ma ten sam problem?
  Pozdrawiam
  Gosia

  #211027

  violes

  Re: Krzywy kręgosłup

  Wiesz co no niewydaje mi sie żeby to było powodem poronienia.Ja tez mam problem z kregosłupem a zwłaszcza z dolnym odcinkiem ( nieraz tak mnie poszczyknie ze niemog sie ruszyc) i do tego potwornie sie garbie.Moja siostra przeszła juz troche operacji na kregosłup ( prety,ma wyciete bodajze kilka zeber) bo tez miała okropnie skrzywiony ale nikt jej nigdy nie powiedział że są jakies przeciwskazania co do zajscia w ciąze.Wiec to chyba nie jest problem,przynajmniej tak mi sie wydaje.Pozdrawiam

  violes  #211028

  gosiagl

  Do Violes

  Kochana jesteś,
  Po raz kolejny poprawiasz mi humor. Musisz być wspaniałą dziewczyną. niech Ci Bóg wynagrodzi tym czego kazda z nas na tym forum pragnie.
  A jak tam badania genetyczne? To chyba już nie długo?
  Pozdrawiam
  Gosia

  #211029

  violes

  Re: Do Gosi !

  Bardzo sie ciesze że poprawiłam ci humor :-))) !! Badania juz w środe!!!! Jejku niemoge sie doczekac ,wreszcie cos sie ruszy.Serdecznie cie pozdrawiam .

  violes

  Edited by violes on 2003/03/23 20:16.

  #211030

  magdzik

  Re: Krzywy kręgosłup

  Nie sądze by krzywy kręgosłup miał bezpośredni wpływ na poronienie. Ja sama choruję na chorobę scheuermanna nazywana również jałową martwicą kręgosłupa lub młodzieńczą kifozą, jest jedną z wie­lu chorób zaliczanych do tak zwa­nych „jałowych martwic kości”). Powoduje ona krzywiznę pleców, a w ostrym stadium poprostu garba. Mnie na szczęście choroba oszczędziła i mam tylko lekko krzywe plecy. Ciąza mi się chowa szczęśliwie, a inne wyniki mam rewelacyjne.
  Nie martw się, kręgosłup nie ma tu nic wspólnego!

  Pozdrawiamy,

  Magda, Rafał i chyba Albercik (7.09.03)

  #211031

  gosiagl

  Do Magdzik

  Dziękuję ci bardzo za tą informację. To jest dla mnie bardzo ważne. Gratuluję również dzidzusia. Zyczę szczęśliwego rozwiązania.
  Pozdrawiam
  Gośka

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close