Krzywy kręgosłup

Mam pytanie. Czy uważacie , że skrzywiony kręgosłup mógł byc powodem poronienia we wczesnej ciąży?
Mam bardzo skrzywiony kręgosłup. Wizualnie tego nie widać, ale jest. ( ćwiczeniami i uporem wybroniłam się od operacji) ale teraz mam wątpliwości. Czy jest tu ktoś kto ma ten sam problem?
Pozdrawiam
Gosia

5 odpowiedzi na pytanie: Krzywy kręgosłup

violes Dodane ponad rok temu,

Re: Krzywy kręgosłup

Wiesz co no niewydaje mi sie żeby to było powodem poronienia.Ja tez mam problem z kregosłupem a zwłaszcza z dolnym odcinkiem ( nieraz tak mnie poszczyknie ze niemog sie ruszyc) i do tego potwornie sie garbie.Moja siostra przeszła juz troche operacji na kregosłup ( prety,ma wyciete bodajze kilka zeber) bo tez miała okropnie skrzywiony ale nikt jej nigdy nie powiedział że są jakies przeciwskazania co do zajscia w ciąze.Wiec to chyba nie jest problem,przynajmniej tak mi sie wydaje.Pozdrawiam

violes

gosiagl Dodane ponad rok temu,

Do Violes

Kochana jesteś,
Po raz kolejny poprawiasz mi humor. Musisz być wspaniałą dziewczyną. niech Ci Bóg wynagrodzi tym czego kazda z nas na tym forum pragnie.
A jak tam badania genetyczne? To chyba już nie długo?
Pozdrawiam
Gosia

violes Dodane ponad rok temu,

Re: Do Gosi !

Bardzo sie ciesze że poprawiłam ci humor :-))) !! Badania juz w środe!!!! Jejku niemoge sie doczekac ,wreszcie cos sie ruszy.Serdecznie cie pozdrawiam .

violes

Edited by violes on 2003/03/23 20:16.

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: Krzywy kręgosłup

Nie sądze by krzywy kręgosłup miał bezpośredni wpływ na poronienie. Ja sama choruję na chorobę scheuermanna nazywana również jałową martwicą kręgosłupa lub młodzieńczą kifozą, jest jedną z wie­lu chorób zaliczanych do tak zwa­nych „jałowych martwic kości”). Powoduje ona krzywiznę pleców, a w ostrym stadium poprostu garba. Mnie na szczęście choroba oszczędziła i mam tylko lekko krzywe plecy. Ciąza mi się chowa szczęśliwie, a inne wyniki mam rewelacyjne.
Nie martw się, kręgosłup nie ma tu nic wspólnego!

Pozdrawiamy,

Magda, Rafał i chyba Albercik (7.09.03)

gosiagl Dodane ponad rok temu,

Do Magdzik

Dziękuję ci bardzo za tą informację. To jest dla mnie bardzo ważne. Gratuluję również dzidzusia. Zyczę szczęśliwego rozwiązania.
Pozdrawiam
Gośka

Znasz odpowiedź na pytanie: Krzywy kręgosłup?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Opryszczka
Czy opryszczka na twarzy moze byc niebezpieczna? Wiem, ze na wargach sromowych tak i ze wtedy jest wskazanie do cc. A jak jest z ustami?....bo wlasnie mi taki gigantyczny mankament
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Krzywy kręgoslup
Hej dziewczyny, Mam problem , jak uważacie, czy krzywy kręgoslup ma wplyw na ciążę(niestety nie jestem w ciaży ale bardzo sie tej wady obawiam. Przeszłam już dwie ciąże obumarłe (6 i
Czytaj dalej