KSIĄŻKA

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #7595

  wer-nemezis

  CZY ZNACIE JAKIEŚ BARDZO DOBRE KSIĄŻKI O CIĄŻY, I O NOWORODKU ITP.

  GOSIA

  #135205

  zosia

  Re: KSIĄŻKA

  Gosiu,
  Ja znam pare swietnych. Zabawne – wszystkie ksiazki sa tlumaczeniami angielskich lub amerykanskich tytulow, ale na szczescie uzupelnione o kontekst polski.

  Moja ulubiona jest Ciaza -40 kolejnych tygodni -Glade B Curtis (poradnik polecany przez Instytut Matki i Dziecka) Przeklad dr. Marek Karwacki.Wyd .Amber.

  Bardzo polecam – to jest ksiazka o ciazy i porodzie tylko – jesli chodzi o dzieci to podobno (ale jej nie widzialam ) swietna jest ksiazka tej samej autorki “Pierwszy rok twojego dziecka tydzień po tygodniu”

  Jak chcesz ,zebym jakies jeszcze polecila to powiedz mam ich w domu sporo..wiekszosc jest dobrych – wszytsko zalezy od stylu jaki lubisz, ilustracji itd.

  Pozdrowionka,
  Zosia  #135206

  wer-nemezis

  Re: KSIĄŻKA

  KUPUŁAM “PIERWSZY ROK ZYCIA DZIECKA” ALA CHCIALA BYM ABY PISALO CO ROBIC BY SIE ROZWIJALO DOBRZE, BY NIE ROZPIESCIC ITP. CZYLI PRAKTYCZNE ZECZY I ABY BYLY ODPOWIEDZI KONKRETNE

  GOSIA

  #135207

  moni

  Re: KSIĄŻKA

  Hej! Moze siegniesz po “bestseller z zakresu literatury pediatrycznej” (jak glosi notka na odwrocie) czyli ksiazke: “Dziecko – pielegnowanie i wychowanie”. Autorzy: Benjamin Spock i Michael B. Rothenberg (tlumacz Elzbieta Piotrowska)…
  Pozdrawiam
  Moni

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close