Kto był w Bułgarii?

Kochane dziewczyny,
we wrześniu chciałabym pojechać z dzieckiem do Bułgarii, konkretnie do Złotych Piasków.
Znalazłam ciekawą ofertę biura Rainbow Tours ( dwa tygodnie +dobry hotel.+ jedzenie +przelot za 2050 zł od osoby doroslej) . Ale mam pytanie – jakie są wasze doświadczenia związane z Bułgarią? Chodzi mi o ceny, miejscowe zwyczaje, ogólny poziom i na co zwracać szczególną uwagę?
Będę wdzięczna za każdą informację:)

Aga i Ania 2 latka

2 odpowiedzi na pytanie: Kto był w Bułgarii?

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: Kto był w Bułgarii?

Też czekam na posty:) Chodzi mi po głowie ta Bługaria;) Podobno nieźle tam jest a taniej znacznie, niż nad Bałtykiem:) Miałam gdzieś artykuł, może wygrzebię;)
pozdro!
alicja

iwonek Dodane ponad rok temu,

Re: Kto był w Bułgarii?

Byliśmy z mężem w Bułgarii w zeszłe wakacje, na przełomie sierpnia i września, z tym że my byliśmy w okolicach Słonecznego Brzegu.
Nasze ogólne wrażenia były pozytywne: wypoczęliśmy, pogoda bardzo sprzyjała (a w tym czasie w Polsce było chłodno). Faktycznie do plusów należą niskie ceny. Byliśmy akurat w sezonie “owocowym” i za grosze kupywaliśmy tony arbuzów, winogron, pomidowrów itp. Bardzo tani jest równiez alkohol:) Ceny innych produktów były porównywalne do cen w Polsce, inne nawet tańsze.Niestety największym wg nas minusem był stosunek miejscowych do turystów.Zabrakło nam otwartości, takiego serdecznego przyjęcia, uśmiechu. Zaznaczę, że my bylismy w małym kurorcie i być może w bardziej ekskluzywnych miejscach jest inaczej (na pewno jest trochę drożej). odniosłam wrażenie, jakby tamtejszym ludziom nie zależało na nas tuystach, dzięki którym przeciez zyją.no i po angielsku nie można się było porozumieć. Trzeba też uważać w sklepach, bo nam często zdarzyło się być nieco oszukanym.
reasumując mogę powiedzieć, że jeśli ktoś nie jst zbytnio wymagający i chce naprawdę niedrogo spędzic wakacje to Bułgaria jest dobrym miejscem (bazuję tylko i wyłącznie na własnych doświadczeniach).

Iwona i Nina (13.01.05)

Znasz odpowiedź na pytanie: Kto był w Bułgarii??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
jakieś straszne rzeczy mnie czekają......
cześć dziewczyny! Byłam wczoraj u mojej pani ginekolog i resztę wieczoru przeryczałam. Stwierdziła ,że z moimi wynikami badań / w 3 dc FSH 7,4 , LH 15,4 / praktycznie nie ma
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
do Shady
nie wiem czy trafiłaś już na [url]http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13344&s=0[/url] to forum tylko o cc, jest dużo dziewczyn, które trochę "pomogły" losowi i miały cc, napewno Ci pomogą i powiedzą co i jak. jak
Czytaj dalej