kto obserwuje śluz?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #14182

  marta75

  Jaka jest kolejność? czy najpierw brak , potem przenikalny a ostatni nieprzenikalny? Czy przenikalny może wystąpić jeszcze po tym jak wystąpił nieprzenikalny?

  #212200

  agahh

  Re: kto obserwuje śluz?

  Ja obserwuje.Po okresie mam taki kremowy,potem po 5 dniach zaczyna byc przezroczysty i rozciagliwy,czasem nawet wodnisty.Po owulacji znowu taki kremowy a przed miesiaczka prawie jestem sucha.  #212201

  mysia

  Re: kto obserwuje śluz?

  Z moich obserwacji wynika, że po okresie mam krem, potem robi się przeżroczysty i ciągliwy – gdzieś 10 dni po okresie, ale mam cykle 35 dniowe!, potem przez 8 dni mam taki płodny śluz ostatniego dnia mam dzień szczytu śluz jest płodny ale czuję jakby mnie woda zalewała, po tych dniach mam krem i przed okresem mam go ciut więcej niż po okresie. Raczej nie powinno być tak, że po przenikalnym i potem nie przenikalnym występuje jeszcze raz przenikalny .

  Pozdrawiam

  Mysia

  #212202

  marta75

  Re: kto obserwuje śluz?

  Kurcze, to ja mam dzisiaj uczucie jakby mnie woda zalewała a mam 30 dc !!!
  A nieprzenikalny miałam 14 dc a wcześniej wcale żadnego
  Chyba mój organizma kompletnie zapomniał co ma robić ;-)))

  #212203

  ciku

  Re: kto obserwuje śluz?

  U mnie po okresie nie ma nic przez jakies +- 10 dni potem robi sie przejrzysty jak bialko jajka ciagliwy, trwa okolo 4 dni potem nagle stop i na drugi dzien juz bialy czasem grudkowaty czasem jak krem. Kiedys myslalam ze pod koniec cyklu wracal mi na jeden dzien przejrzysty , ale potem sie zorientowalam ze to byla sp… z dnia poprzedniego:))))

  Ciku

  #212204

  mysia

  Re: kto obserwuje śluz?

  Jeżeli zalewa cię Martusiu woda o białawym podbarwieniu to jest OK , chyba że jest woda przeźroczysta no to problem bo tak nie powinno być

  Mysia

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close