Która z Was też tak miała?

Witajcie dziewczyny! Ostatnio jak pisałam miałam straszne przeczucie że się udało ale nici z tego. Więc jak się skończyła @ poszłam do swojej ginki i powiedziałam co i jak ile się staramy itd. Najpierw kazała mi zrobić poziom progesteronu i prolaktyny. Przy następnej wizycie okazało się że mam po prostu cykle bezowulacyjne i przepisała mi takie tabletki: cały cykl DEXAMETHANON (jakoś tak), od 4 d.c. przez 5 dni CLOSHILBEGYT no i od 15 d.c. przez 10 dni luteina. I teraz pytanko Której z Was się udało po zestawie podobnych leków albo w podobnej sytuacji zafasolkować.
Dodajcie mi trochę otuchy bo to dopiero 2 d.c. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Pelka

2 odpowiedzi na pytanie: Która z Was też tak miała?

shibaa2004-03-30 15:40:45

Re: Która z Was też tak miała?

A jakie miałaś wyniki progesteronu i prolaktyny?
I na podstawie czego lekarka stwierdziła cykle bezowulacyjne? poziomu hormonów, temperatury, monitoringu?
Agata
A ten na D … to może Dexamethason??? ALE PO CO CI GO DAŁA -MÓWIŁA???? Bo z tego co wiem to dość groźny lek mając na uwagę próby zafasolkowania (to znaczy opieram to na swoich doświadczeniach zawodowych ale myślę że można odnieść) .. no i jakoś specjalnie nie widzę związku z próbami zafasolkowania czy brakiem owulacji – no ale moze to jakieś nowe badania czy co – jestem po prostu ciekawa więc jak wiesz po co ci go dała to napisz.
Agata

pelka2004-04-01 07:28:45

Re: Która z Was też tak miała?

Przepraszam Cię że tak długo nie odpisywałam, ale miałam sporo zajęć i nie dałam rady wcześniej i tak. Moje wyniki to tak: prolaktyna 16,55 ng/mL i progesteron 3,67 ng/mL robione w 22 d.c. I tak naprawdę to ginka nie powiedziała mi po co daje DEXAMETHASON tylko na podstawie hormonów badanych stwierdziła że mam cykle bezowulacyjne. Jeśli mogłabyś to napisz coś więcej o tym DEXAMETHASON-ie dlaczego jest groźny itd. Z góry dziękuje.

Znasz odpowiedź na pytanie: Która z Was też tak miała??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Kiedy do lekarza
cześć, mam juz 34 dzień cyklu a @ nie ma. testowałam dwa dni przed terminem @ i dzień po (cylke miałam do tej port 28-30 dniowe) ale test wyszedł negatywny. dokucza
Czytaj dalej
Dla starających się
HSG JESTEM PO
WITAM, wczoraj przeszłam ten koszmar, ale na szczęście moje jajowody są drożne, to było straszne, ale nie trwa jak niektóre z Was pisały 20 minut, tak długo, to na pewno
Czytaj dalej