Która z Was też tak miała?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #43416

  pelka

  Witajcie dziewczyny! Ostatnio jak pisałam miałam straszne przeczucie że się udało ale nici z tego. Więc jak się skończyła @ poszłam do swojej ginki i powiedziałam co i jak ile się staramy itd. Najpierw kazała mi zrobić poziom progesteronu i prolaktyny. Przy następnej wizycie okazało się że mam po prostu cykle bezowulacyjne i przepisała mi takie tabletki: cały cykl DEXAMETHANON (jakoś tak), od 4 d.c. przez 5 dni CLOSHILBEGYT no i od 15 d.c. przez 10 dni luteina. I teraz pytanko Której z Was się udało po zestawie podobnych leków albo w podobnej sytuacji zafasolkować.
  Dodajcie mi trochę otuchy bo to dopiero 2 d.c. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  Pozdrawiam Pelka

  #567209

  shibaa

  Re: Która z Was też tak miała?

  A jakie miałaś wyniki progesteronu i prolaktyny?
  I na podstawie czego lekarka stwierdziła cykle bezowulacyjne? poziomu hormonów, temperatury, monitoringu?
  Agata
  A ten na D … to może Dexamethason??? ALE PO CO CI GO DAŁA -MÓWIŁA???? Bo z tego co wiem to dość groźny lek mając na uwagę próby zafasolkowania (to znaczy opieram to na swoich doświadczeniach zawodowych ale myślę że można odnieść) .. no i jakoś specjalnie nie widzę związku z próbami zafasolkowania czy brakiem owulacji – no ale moze to jakieś nowe badania czy co – jestem po prostu ciekawa więc jak wiesz po co ci go dała to napisz.
  Agata  #567210

  pelka

  Re: Która z Was też tak miała?

  Przepraszam Cię że tak długo nie odpisywałam, ale miałam sporo zajęć i nie dałam rady wcześniej i tak. Moje wyniki to tak: prolaktyna 16,55 ng/mL i progesteron 3,67 ng/mL robione w 22 d.c. I tak naprawdę to ginka nie powiedziała mi po co daje DEXAMETHASON tylko na podstawie hormonów badanych stwierdziła że mam cykle bezowulacyjne. Jeśli mogłabyś to napisz coś więcej o tym DEXAMETHASON-ie dlaczego jest groźny itd. Z góry dziękuje.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close