Ku pokrzepieniu!!!!!!!!!!!!!!!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #54952

  figusia

  Cześć dziewczyny,

  Dzisiaj urodziła moja koleżanka! Nie znam szczegółów bo rozmawwiałam z jej mężem ;-). Wiem tylko, że córcia i że PORÓD TRWAŁ 45 MINUT. Więc się nie bójcie na zapas bo co ma być to i tak będzie a może wy właśnie będziecie kolejną szczęśliwą szybko rodzącą mamą!!!!!!!!!!!!

  Pozdrowionka

  Figusia i Martynka -łobuzek 23.01.04

  #701869

  kariba

  Re: Ku pokrzepieniu!!!!!!!!!!!!!!!

  Ja też tak chcę bo nie lubię szpitali i to bardzo. Ostatnio w szpitalu leżałam 30 lat temu jak mnie moja Mamcia rodziła:) Może i nam sie uda bezkomplikowo przejść przez to wszystko i szybciutko wrócić z dzieciaczkiem do domciu czego sobie i wszystkim ciężaróweczkom życzę.pozdrawiam kariba  #701870

  marcikw

  Re: Ku pokrzepieniu!!!!!!!!!!!!!!!

  Fajnie że sa takie osoby, które optymistycznie myslą o porodzie. Ja mam jeszcze dwa tygodnie żeby synka urodzić, choć lekarz zapowiedzial mi że może to byc juz za 5 dni.
  Niektóre osoby bardzo strasza przed pordem i bólami dlatego lepiej czasem takich rzeczy nie czytać. Co ma być to będzie i nikt nie wiejak będzie właśne w jego przypadku – może własnie 45 minut.
  Choć w szkole rodzenia połozna powiedziała ze 5 godzin jako całość (łącznie z e skurczami) jest wynikiem dobrym. Przy czym całość nie jest okropna. Trudne chwile sa krótsze.
  Pozdrawiam Marta i Synuś

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close