kupki a ząbkowanie

Czy kupki przy ząbkowaniu oprócz tego, że mogą być luźniejsze to zmieniają barwę na jasną? (jakaś taka żółtawa a normalnie są u nas brązowe :)) bo nie wiem czy to norma czy coś może nie tak?

pozdrawiam i życzę mokrego dyngusa!!!

Beata i Mateuszek (12.09.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: kupki a ząbkowanie

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: kupki a ząbkowanie

U Emilki pierwszy raz pojawily sie objawy zabkowania – i byla to nagla zmiana wygladu kupki. Zrobila sie luzniejsza, pomaranczowo-zolta, z nieprzetrawionymi kawalkami pokarmow i na dodatek ze sluzem. Czworka wyszla, kupki sie poprawily.

Ula – mama Emilki (4.XI.2003)

makowiec13 Dodane ponad rok temu,

Re: kupki a ząbkowanie

ufff, trochę mnie to pocieszyło, bo już się zaczęłam martwić, że może to jednak nie jest związane z ząbkowaniem, bo kupki się pojawiły po tym jak ząbek już się przebił. Przypuszczam, że po prostu druga jedyneczka się może wyrzyna i tyle…oby!

pozdrawiam!

Beata i Mateuszek (12.09.2004)

ciapa Dodane ponad rok temu,

Re: kupki a ząbkowanie

u nas tak było

Kaska i Mikołaj 18.09.03

Znasz odpowiedź na pytanie: kupki a ząbkowanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
Zupki i marchewka
Witam, od niedawna wprowadziłam mojemu synkowi zupki-słoiczki (nie gotuję sama bo nie mam dostępu do produktów eko a do tych z supermarków lub sklepów nie mam zaufania. Dopiero tej wiosny na
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
ile picia?
Ile powinno pić 6-7 miesięczne niemowlę karmione piersią rano, wieczorem i raz w nocy a ile karmione sztucznie? Zastanawiam się czy karmiąc piersią po prostu Mati się wystarczająco "napija" i
Czytaj dalej