Kurier GLS Warszwa

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 15)
 • Autor
  Wpisy
 • #105951

  zuzel

  edit

  #3902361

  aborka

  do mnie nikt nigdy nie dzwoni sie umóic. dzwonią pod domem… do mnie do pracy. prosze po podrzucenie sąsiadom. a jak nie to jada jeszcze raz. kiedyś wysłałam do mamy – mieszka ok 3 km odemnie… Raz musielismy odebrać sami. Wtedy sie baardzo wsiekłam. Dzwoni kurier, nagął sie ze nie moze mnie zastać. Ja oddwoniłam . Połączyło mnie z centralą w innym województwie. mówie ze kurier dzwonil i sie zgłąszam. No to facet ze mam odebrac z centrali w… i tu podał miasto 400 km od mojego domu :)…. nawrzucałm mu a on na to ze na poczce paczke tez odbieram…..Kazałam sprawdzić gdzie ta paczka. facet na to ze paczki u nich juz nie ma, ze ma kurier. dał mi telefon do faceta. Ja dzwonie a on pytam kiedy on będzie w moje wsi. Kurier nie pamiętał więc pyta koło jakiej miejscowości ta więs. jak powiedziałam ze koło warszawy to facet zbaraniał…. Bo on był w jeleniogórskim czy gdzieś, nie pamiętam… Poprostu debil z centali nie sprawdził skąd ja dzwonie i jaka przesyłka. ja sie nadenerwowałam niepotrzenie. W konuc odebraliśmy w centrali ale oczywiscie warszawskiej.

  to była chyba „szybka paczka..’  #3902362

  kata

  w Lublinie od kuriera gls dostawałam za każdym razem smsa że bedzie 9-11

  #3902363

  ania-85

  Pracuję w sklepie internetowym i mam na co dzień do czynienia z kurierami i mogę Wam powiedzieć, że baardzo dużo zależy od konkretnej osoby, kuriera doręczającego… jak trafisz na chama, gbura, to nawet z UPS będzie problem.

  #3902364

  smoki

  Ja odradzam GLS w Krakowie.

  Taki list napisałam dziś do ich centrali
  ______________________________________

  Witam serdecznie,
  w dniu dzisiejszym o godzinie 11.45 zadzwonił do mnie kurier Państwa Firmy z wiadomością, że w danym momencie stoi pod drzwiami mojego domu a ja nie otwieram. Nie znając wcześniej godzin przyjazdu kuriera byłam poza domem. Prosiłam pana doręczającego paczkę żeby podał mi dowolny dzień i godzinę kiedy będzie rozwoził paczki w tym rejonie a ja postaram się być w tym momencie w domu. Kurier niezbyt grzecznie oświadczył, że on nie będzie dwa razy z paczkami jeździł. Zaproponowałam mu, żeby dostarczył inne paczki w okolicy a ja dojadę do domu. Niestety taka opcja też została odrzucona. Kurier zaproponował mi, że zostawi paczkę sąsiadom. Jedyna sąsiadka, która w tym momencie była w domu jest hiszpanką.
  W domu byłam o godzinie 12.15.Licząc na to, że kurier doręcza paczki jeszcze gdzieś w pobliżu, zadzwoniłam do krakowskiego oddziału obsługi klienta i osoba odbierająca telefon zaproponowała przeadresowanie paczki na inny adres. Taka opcja bardzo mi się spodobała. 5 minut później niestety ustaliła, że kurier już zawiózł paczkę do punktu odbioru. Wszystko stało się w ciągu 30 minut. Kurier, który nie miał czasu zaczekać, nie miał czasu podjechać po raz drugi, NATYCHMIAST znalazł czas, żeby paczki się pozbyć. Może to moje subiektywne odczucie ale uważam, że zrobił to celowo a nawet złośliwie.
  Czy to jest standardowe traktowanie klienta przez Państwa firmę?
  Czy jednak mam racje co do moich odczuć, ze kurier chciał pozbyć sie paczki i mieć problem z głowy?
  ____________________________________

  #3902365

  zuzel

  Smoki
  ostatnie 2 pytania – cudne 🙂
  Ciekawe co odpiszą.  #3902366

  aborka

  do mnie zawsze kupier przychodzi jak mnie nie ma… o 11. czego oni sie spodziewają. zawsze dzwoni jak jest pod domem. moze z raz dzwonił wczesniej ale byłam w pracy. Zwykle udaje mi sie skeirowac go do – sąsiadki, mamy lub na inny dzień lub porę. ostatnio mąz sie po okolicy ganiał z kurierem. przekazałam mu numer i sie z faceem szukali po wsi :).

  raz jeden jedyny musiałam odebrac z centrali….. Ale wtedy to mnie wpienili bardzo. pojawił mi sie numer. oddziwaniam a tam firma kurierska. facet gada ze kurier mnie nie zastał i paczka w centrali w …zielonej górze…:Strach:. no tak z 500 km od nas. takie oczy zrobiłam. potem gadałam z kurierm i on nie wiedział gdzie jest moaj miejscowosć…W koncu dopepieor wtedy doszłam ze cos nietak i gadam z kurierem z innego województwa….Tam mnei centrala poinforomowała

  #3902367

  smoki

  Oni coś mają z tą 11. U mnie był 11.45:Fiu fiu::Fiu fiu:

  Żeby było śmieszniej paczka wieczorem nie była jeszcze zarejestrowana w systemie. Penie jej status pojawił się rano… Tylko że o 7 rano to ja gnam z Dawidem na rehabilitację a nie sprawdzam maile.

  #3902368

  smoki

  Dziś mam dostać kolejną paczkę by GSL.

  Celowo skontaktowałam się z nimi z prośbą, żeby kurier zadzwonił po zaplanowaniu trasy a nie przed blokiem. Dostałam potwierdzenie przeczytania maila. O 9 paczka została przekazana kurierowi. Jak na razie nie zadzwonił.

  #3902369

  smoki

  No i mamy jasność. Nie zadzwonił WCALE. Mam avizo w skrzynce.  #3902370

  zuzel

  Zamieszczone przez smoki
  No i mamy jasność. Nie zadzwonił WCALE. Mam avizo w skrzynce.

  Kolejne pisemko? :Fiu fiu:

  #3902371

  smoki

  Zamieszczone przez zuzelka83
  Kolejne pisemko? :Fiu fiu:

  Ofkors  #3902372

  tawninabe

  Filmy Online Vfilmyonline.pl

  Filmy- filmy filmy online
  Filmy- filmy filmy online
  Filmy- filmy filmy online

  #3902373

  tawninabe

  Filmy Online Vfilmyonline.pl

  Filmy- filmy filmy online
  Filmy- filmy filmy online
  Filmy- filmy filmy online

  #3902374

  medeja

  Te firmy kurierskie to naprawde pozostawiaja wiele do zyczenia.
  Gwarantuje jedynie ceny-wysokie i nic w zamian.

  Moja przesylka, uszkodzona-poobijana, zostala zostawiona u sasiadow. zadnej informacji, zadnego kontaktu i podrzucenie rowerka do obcych ludzi.

  A szkoda, bo w tym stanie bym nie przyjela.

  Ale to nic w porownaniu z kurierem, ktory przywiozl moja komorke z serwisu po naprawie. przywiozl puste pudelko, a kradziez probowal wmowic recepcjonistom z firmy, gdzie pracuje.
  Oczywiscie, ze nikt w to nie uwierzyl. Jako wytlumaczenie uslyszlam od kierownictwa firmy kurierskiej, ze maja kuriera, ktoremu zdarzalo sie nie dowozic towaru. To dlaczego go trzymaja ?????

  Historie moznaby mnozyc

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 15)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close