Kurs udzielania 1-szej pomocy – szukam chętnych

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #77454

  qr-chuck

  Jak w tytule – miejsce: WARSZAWA.

  Umówiłam się z lekarzem prowadzącym takie kursy, że może mi przygotować taki kurs udzielania pierwszej pomocy ze szczególnym nastawieniem na dzieci i noworodki – wszelkie zadławienia, sztuczne oddychanie itd.
  Koszt kursu to dla maksymalnie 20 osób to około 1000-1200 PLN, oczywiście im więcej chętnych tym cena na osobę będzie niższa. Czas trwania – około 6 godzin. Nie ma problemu, żeby się umówić na weekend – trzeba tylko wczesniej ustalić (Pan prowadzi inne kursy, ma dyżury w szpitalu itd.).

  Ja wystawiam 2-4 osoby (4 – ja, tata, babcia, opiekunka – jeśli znajdę kogoś jeszcze do opieki nad Aśką na czas trwania kursu, 2 jeśli się okaże, że babcia nie może przyjechać – wtedy tylko mąż i opiekunka, ja na krótkim kursie już byłam).

  Pozdrawiam,
  Anka i Aśka (29.04.04)

  #1035542

  joannaol

  Re: Kurs udzielania 1-szej pomocy – szukam chętnych

  Świetna sprawa – taki kurs !! Ja chętnie bym się zapisała.. ale jestem z innego regionu Polski. Umiem udzielać (mam nadzieję, że umiem ) pierwszej pomocy, ale raczej dorosłym – z dziećmi jest trochę inne postępowanie. Mam nadzieję, że znajdziesz chętnych na ten kurs. Powodzenia !!! I życzę żeby ta wiedza nie była Ci nigdy potrzebna w praktyce !

  Joanna mama Oli i Szymka

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close