Kurs udzielania 1-szej pomocy – szukam chętnych

Jak w tytule – miejsce: WARSZAWA.

Umówiłam się z lekarzem prowadzącym takie kursy, że może mi przygotować taki kurs udzielania pierwszej pomocy ze szczególnym nastawieniem na dzieci i noworodki – wszelkie zadławienia, sztuczne oddychanie itd.
Koszt kursu to dla maksymalnie 20 osób to około 1000-1200 PLN, oczywiście im więcej chętnych tym cena na osobę będzie niższa. Czas trwania – około 6 godzin. Nie ma problemu, żeby się umówić na weekend – trzeba tylko wczesniej ustalić (Pan prowadzi inne kursy, ma dyżury w szpitalu itd.).

Ja wystawiam 2-4 osoby (4 – ja, tata, babcia, opiekunka – jeśli znajdę kogoś jeszcze do opieki nad Aśką na czas trwania kursu, 2 jeśli się okaże, że babcia nie może przyjechać – wtedy tylko mąż i opiekunka, ja na krótkim kursie już byłam).

Pozdrawiam,
Anka i Aśka (29.04.04)

1 odpowiedzi na pytanie: Kurs udzielania 1-szej pomocy – szukam chętnych

joannaol2006-04-27 21:52:49

Re: Kurs udzielania 1-szej pomocy – szukam chętnych

Świetna sprawa – taki kurs !! Ja chętnie bym się zapisała.. ale jestem z innego regionu Polski. Umiem udzielać (mam nadzieję, że umiem ) pierwszej pomocy, ale raczej dorosłym – z dziećmi jest trochę inne postępowanie. Mam nadzieję, że znajdziesz chętnych na ten kurs. Powodzenia !!! I życzę żeby ta wiedza nie była Ci nigdy potrzebna w praktyce !

Joanna mama Oli i Szymka

Znasz odpowiedź na pytanie: Kurs udzielania 1-szej pomocy – szukam chętnych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Ciążowe Wakacje
Witam wszystkie ciążówki! Wybieram się w lipcu do Tunezji (Afryka, ale klima chyba śródziemnomorska). Będę wtedy w 5-tym miesiącu ciąży. Jak myślicie - przeżyję? Jak przygotować się do tych wakacji
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Kurs udzielania 1-szej pomocy - szukam chetnych
Jak w tytule - miejsce: WARSZAWA. Umówiłam się z lekarzem prowadzącym takie kursy, że może mi przygotować taki kurs udzielania pierwszej pomocy ze szczególnym nastawieniem na dzieci i noworodki -
Czytaj dalej