laktator Premium Canpol Babies?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #56927

  mayorka

  Mam pytanie do mam, które używały tego laktatora: czy go polecacie, czy odradzacie? Jest podobny do polecanego przez większość mam Avent Isis, ale połowę tańszy. Nie wiem tylko czy jest dobry.

  asia i grudniowy szymuś

  #728608

  karmiza

  Re: laktator Premium Canpol Babies?

  Ja mam laktator Canpola, ale nie wiem czy to Premium??? Myślę, że oni robią jednak tylko ten jeden model. Kosztuje sto kilkanaście zł.
  Do rzeczy,

  NIE POLECAM!!! A nawet odradzam. Totalne badziewie. Po kilku miesiącach używania trzeszczy i skrzeczy (co nie było problemem w domu, ale jest teraz w pracy), a co najgorsze to połowa mleka leje się z pompki na ręce i podłogę. Katastrofa!!! przepuszcza chyba uszczelka, ale nie udało się nam lepiej uszczelnić. Obawiam się, że chcą zaoszczędzić kilkadziesiąt zł – stracę dużo więcej. Canpol pójdzie do „piachu” a ja muszę kupić owy Avent Isis… Ty zrób tak od razu!!!!!

  Karolcia i Tosia (02.05.2004)  #728609

  mayorka

  Re: laktator Premium Canpol Babies?

  Przede wszystkim dziekuje za odpowiedź.
  Canpol produkuje dwa rodzaje laktatorów: zwykły z pompką i Premium, który nie ma pompki, tylko taka rączkę podobnie jak Avent.
  O tym, ze ten z pompką jest beznadziejny to juz czytałam na forum, ten Premium jest nowszym laktatorem i reklamuja go jako ” laktator nowej generacji”.
  Ty piszesz cos o pompce, wiec to chyba nie jest Premium. Tylko dziwi mnie cena, bo własnie Premium w jakims zestawie widziałam w sklepie za sto kilkanaście zł (w tym samym sklepie Avent kosztował ponad 200), żeby laktator z pompka był taki drogi? Szok..
  Ja właśnie chcę uniknąc tego co Ciebie spotkalo, z jednej strony oszczędnośc kusi, z drugiej strony boję się że zaplace kupe kasy (bo stówa to też duzo), a kupię badziewie. Dlatego pytam na forum o opinie. Jeżeli nie będzie pozytywnych, to zdecyduje sie oczywiscie na Avent…
  Na razie jeszcze czekam…

  Dzięki

  pozdrowienia dla Ciebie i ślicznej Tosi

  asia i grudniowy szymuś

  #728610

  karmiza

  Re: laktator Premium Canpol Babies?

  mój lakatator to premium. na 100% a pisząc pompka myslałam o rączce. i podtrzymuję, że jest beznadziejny. rytualnie go wyrzucam po pensji i kupuje Avent.

  Karolcia i Tosia (02.05.2004)

  #728611

  kaja88

  Re: laktator Premium Canpol Babies?

  cześć ja też stanowczo go odradzam!po kilku użyciach trzeszczy,a mleko wycieka dołem,ręka jest cała klejąca.Kup sobie coś lepszego.
  pozdrawiam!
  Żaneta z Igorkiem

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close