Leczenie w Novum

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #8070

  guska1

  Witam wszystkich

  Jestem tutaj dopiero pierwszy raz ale bardzo mi się podoba forum, można dużo rzeczy się dowiedzieć a jednoczesnie pocieszyć, że nie jestem jedyna.
  Mam do was pytanko o klinikę Novum w Warszawie, ile kosztuje u nich leczenie i do kogo warto się zapisać. Chodzi mi też o orientacyjne koszty badań które zapewne w większości wykonuje się u nich (nie ukrywam, że finanse stanowią u mnie w ostatnim okresie recesji na rynku spory problem).
  Leczę się od około dwóch lat (mam wysoki poziom prolaktyny). Na początku lekarz leczył mnie Diane-35, ale jak się okazało u innych lekarzy lek ten nie był dobry do mojego schorzenia. Obecnie od około 8 miesięcy leczę się Bromergonem (3/4 tabl na dzień, duphaston 2 x dziennie, clostybegyt 2x dziennie, luteina 2 x dziennie i 1 x dziennie kwas foliowy) Bromergon biorę przez cały czas bez robienia przerw natomiast inne wymienione leki biorę w odpowiednich dniach cyklu. W chwili obecnej bardzo już chciałabym zajść w ciążę. Wszyscy znajomi już mają dwu letnie dzieci a my nie (w tym roku kończę 28 lat i wydaje mi się, że to już najwyższy czas). Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale jeżeli możecie to napiszcie o swoich doświadczeniach i koniecznie o klinice Novum.

  Pozdrawiam

  #139460

  dove

  Re: Leczenie w Novum

  Zajrzyj na forum tam połowa dziewczyn leczy się w novum. Mnóóóóóóóóóstwo info tam znajdziesz  #139461

  asiaw

  Re: Leczenie w Novum

  Ja lecze się w Novum jestem po ivf. nie wiem co chcesz wiedziec klinika jest ok choć nie pieję z zachwytu. A co do cen 1 wizyta kosztuje 100zł następne 50-90 zależy usg 50zł. JA na podstawowe badania wydałm ponad 800zł przy pierwszej wizycie ale honoruja badania z innych miejsc również.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close