legitymacja ubezpieczeniowa a adres

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #44007

  k8-77

  pakujac sobie torbe odkrylam, ze w legitymacji ubezpieczeniowej (waznej, podbitej) sekretarka nie wpisala mi nowego adresu zameldowania. czy to moze byc problem w szpitalu? dodam, ze w DO mam juz nowy adres.
  dzieki za odpowiedzi

  #573519

  lea

  Re: legitymacja ubezpieczeniowa a adres

  Nie sądze… no chyba ze bedzie bardzo czepialska, ale taka to przyczepi sie do wszystkigo, nawet jak bedzie w porządku.. nie przejmuj sie…

  Lea i Mateuszek (14.03.03)  #573520

  monikaapj

  Re: legitymacja ubezpieczeniowa a adres

  nie stresuj się, spoko, miałam tak samo i nikt nie zwracał na to uwagi

  Monika i Basia (22.09)

  #573521

  basiaostrowska

  Re: legitymacja ubezpieczeniowa a adres

  nie ma to zandego znaczenia. ja podalam im adres zamieszkania w miejscu, w ktorym nawet nie bylam zameldowana czasowo (mieszkanie wynajete) w legitymacji mialam adres rodzicow jeszcze, a w dowodzie mialam dwa inne adresy _ u rodzicow staly, u tesciow tymczasowy.

  poza tym te adresy sa potzrebne, zeby wyslac ewent. info o badaniach przesiewowych dziecka i zeby polozna srodowiskowa mogla do ciebie trafic.

  gaga

  #573522

  basiaostrowska

  Re: legitymacja ubezpieczeniowa a adres

  nie ma to zandego znaczenia. ja podalam im adres zamieszkania w miejscu, w ktorym nawet nie bylam zameldowana czasowo (mieszkanie wynajete) w legitymacji mialam adres rodzicow jeszcze, a w dowodzie mialam dwa inne adresy _ u rodzicow staly, u tesciow tymczasowy
  ten adres jest potzrebny, zeby wyslac ewent. info o badaniach przesiewowych dziecka i zeby polozna srodowiskowa mogla do ciebie trafic.

  gaga

  #573523

  k8-77

  dziekuje

  .. za odpowiedzi. jestem “lewa” jesli chodzi o dokumenty i nie raz zdarzalo mi sie wracac do domu, zeby cos doniesc, a glupio sie wycofywac z porodowki;) wolalam sie upewnic;)))
  pozdrawiam  #573524

  monikaapj

  Re: dziekuje

  hihihi, witam w klubie! Ja też tak mam!
  Kiedy już przygotowywano mnie do cesarki, robiono to na zwykłej sali, bylam podłączona do ktg, skurcze mną rzucały po ścianach, a tu jeden baran zaczął mnie odpytywać z jakichś ankiet, danych moich i męża…więc mając chwilę miedzy skurczami zadał pytanie o zawód męża, ja za Chiny nie mogłam sobie przypomnieć i wrzasnęłam ” Cholera, kosmonauta, kominiarz, płetwonurek, wybierz sobie!!!”. No i cała porodówka ryczała ze śmiechu, łącznie z dziewczyną rodzącą za ścianką.
  Powodzenia!Monika i Basia (22.09)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close