leki dermatologiczne

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #22074

  aga1971

  Byłam dzisiaj u dermatologa, oprócz kilku z pewnością bezpiecznych dla dzidzi specyfików dostałam maść o nazwie Rozen. Dermatolog powiedział, że moge to stosowac w czasie ciąży, ale ja jako strasznie przerazona, bo to moja pierwsza ciąża, chciałam się Was zapytać, czy może któraś z Was uzywała tej maści na problemy dermatologiczne w czasie ciąży. Poszukałam w internecie na stronie z lekami, ale tam nie ma nic konkretnego napisane akurat o tym specyfiku na wpływ na płód. Skoro lekarz przepisał to chyba wie co robi. Pozdrawiam. Agnieszka G.

  #302635

  kotagus

  czy chodzi o Rozex?

  Jeżeli o rozex to to jest info na temat:
  Choroby skóry: trądzik różowaty (także posteroidowy), wyprysk łojotokowy, mieszane zakażenia skóry twarzy, okołowargowe zapalenie skóry.Ciąża i laktacja: Kategoria B. Nie stosować w I trymestrze ciąży i okresie karmienia piersią.

  Pozdrawiam.

  Kotagus i lutowy Dzidziuś  #302636

  aga1971

  Re: czy chodzi o Rozex?

  Dziękuję bardzo kotagusku, oczywiście literki mi się pomyliły, chodzi o Rozex. Chyba zaczekam ze stosowaniem tego specyfiku, bo ja właśnie jestem w pierwszym trymestrze. Pozdrawiam.

  #302637

  usianka

  Re: czy chodzi o Rozex?

  Tak na wszelki wypadek to radzę każdy jeden lek (nawet superbezpieczny) przepisany przez lekarza innego niż prowadzący ciążę konsultować z nim – chocby telefonicznie. Mi się zdarzyło trafić do dermatologa, dostałam maść bezpieczną w ciąży, ale tradycyjnie zadzwoniłam do gina i on już nie był tak zachwycony jej składem…. Lepiej się chyba upewnić dla swojego spokoju.
  pozdrawiam serdecznie

  Usianka i Bąbelek co chyba będzie babeczką 😉 (9.XI.2003)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close