Leniuszek

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #11173

  amazk

  Mój synek (dziś skończył 6 m) nie przekręca się z brzucha na plecy i odwrotnie. Co to może znaczyć? A może to mały leń!!!!!!!

  Alicja

  #176274

  pluto

  Re: Leniuszek

  Karol też dopiero co skończył 6 miesięcy….a przewraca się na brzuszek od kilku dni…..ale to pewnie dlatego, że nigdy nie lubił leżeć na brzuszku i nie miał kiedy trenować……….ale z brzuszka na plecy to tylko wyszło Mu kilka razy……….

  Ja też do tej pory się tym martwiłam….na szczęście Mały zaskoczył……………..u Ciebie też to się stanie lada dzień…także uważaj jak zostawiasz malucha na łóżku…..hi,hi,h.i……

  A z drugiej strony ciesz się, że tego nie potrafi…..bo teraz synek przewraca się na brzuszek i jest wrzask….bo nie potrafi wrócić z powrotem na plecki……………

  Julka kulka i prawie 6 miesięczny Karolek  #176275

  amazk

  Re: Leniuszek

  Tzn że jest wszystko OK, bo mój mały też nie lubi leżeć na brzuszku. A jak troche poleży to jęczy żeby Go zabrać z podłogi (tam najczęściej urzęduje). A jak u Karolka z raczkowaniem, czy są jakieś postępy – no wiesz w tył czy w przód?

  Alicja

  #176276

  pluto

  Re: Leniuszek

  Nie ….z raczkowaniem to raczej słabiutenko……leżąć na brzuszku podnosi pupę………..ale się nie porusza…….natomiast będąć na pleach potrafi „przeraczkować” cały pokój…..chyba odpycha się nogami………

  Julka kulka i prawie 6 miesięczny Karolek

  #176277

  kafisch

  Re: Leniuszek

  Martyna 2 stycznia skończy 6 m-cy i tez się jeszcze nie przewraca……………chociaż juz jej nie wiele brakuje

  Kasia mama Martynki (ur.02.07.2002)

  #176278

  smoki

  Re: Leniuszek

  No właśnie chyba wszytko zależy od tego czy dziecko lubi brzuszek czy plecki. Dawidek preferuje brzuszek i zaczął się przekręcać mając 3 i pół miesiąca. Niestety te akrobacje tak go pochłaniają że nie gada.
  6 mies dziecko powinno juz przekręcać się na boczki a na brzuszek ma jeszcze czas

  Pozdrowienia
  smoki i Dawidek
  (prawie 4 miesiące!)  #176279

  amazk

  Re: Leniuszek

  Mateusz przekręca się na boki jak ma dobry humor, a gada jak najety. I tak naprawdę to jest fajniejsze – bo to takie cudowne świergotanie.

  Alicja

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close