Leukocyty,bakterie,kryształy:(((

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #31239

  gacka

  Dziewczynki-odebrałam dziś wyniki badań. Krew z miesiąca na miesiąc jest coraz lepsza – ku mojemu zaskoczeniu, bo zazwyczaj w ciąży wyniki są coraz gorsze, a u mnie odwrotnie:))) Ale mam problem z moczem. Jakiś czas temu pisałam na forum, że mam jakieś dziwne swędznia w okolicach sromu. Dziś na wyniku badania widzę:

  LEU – 500 leu / ul +++

  oraz

  śluz – liczne pasma
  inne – bakterie dość liczne w polu widzenia
  nabłonki – płaskie i okrągłe liczne w polu widzenia

  Przeraziłam się tym strasznie i zadzwoniłam do ginka. On twierdzi, że to nic strasznego, że krwinki białe (leukocyty) podano w jednostcę, którą się przelicza jakoś inaczej i wynik jest w normie, bakterie w moczu mogą być itd. Mam ponowić badanie w poniedziałek i z tymi wynikami przyjść do niego (akurat w poniedziałek jestem zapisana na wizytę. Chciałam iść dziś, ale ginek stwierdził, że nie ma sensu i mam przyjść w poniedziałek, tak jak byłam umówiona).

  I pytanie mam do Was dziewczynki takie: czy któraś z Was miała białe krwinki w moczu? Czy te liczne bakterie to da się wyleczyć (bez leżenia w szpitalu) i czy coś grozi mojej Kruszynce w związku z tymi wynikami? Sądzę, że to jakaś infekcja bakteryjna w drogach moczowych, ale może Wy wiecie coś więcej. Proszę – poradźcie, bo zwariuję (a wzięłam sobie urlop, a siedzę i się zamartwiam wynikami moczu:(((

  Duża buźka

  gacka i Kruszynka (19.03.04)

  #413197

  kama-z

  Re: Leukocyty,bakterie,kryształy:(((

  Nie martw się kochana, bo tylko maluszka stersujesz. Skoro lekarz powiedzial że to nic takiego, to chyba można mu wierzyć. Przeciez moczu nie pobiera sie w sterylnyxch warunkach i czasem tak może się zdarzyc.
  Gdyby bylo w tym coś niepokojącego to na pewno lekarz kazalby przyjśc ci natychmiast.
  Także głow do gory i usmiechnij sie :))))))

  Kama i kamyk (23.02.04)  #413198

  pestkaa

  Re: Leukocyty,bakterie,kryształy:(((

  nie masz sięczym martwić- ja to już przeżyłam -też się martwiłam biorę teraz dopochwowo nospę… gin powiedziała mi, że to nic groźnego takie zapalenia w ciąży i zbsolutnie nie grożą dziecku i są bardzo powszechne..
  pozdrawiam pestka i Tymuś:)))

  #413199

  aga33

  Re: Leukocyty,bakterie,kryształy:(((

  białe w moczu zawsze są pojedyńcze (2-3) w polu widzenia, niestety nie znam norm mierzonych w ul. Jeśli lekarz powiedział, że w normie to wierz mu. śluz i nabłonki w normie. A dość liczne bakterie oznaczają, że mniej niż liczne a więcej niż pojedyńcze. Ogólnie wynik dobry i wogóle nie przejmuj się

  Aga i fasolka 16.05.2004

  #413200

  gacka

  Re: Leukocyty,bakterie,kryształy:(((

  Jezu dziewczynki dzięki Wam za słowa otuchy. Od południa dziś wariowałam. Uspokoiłam się trochę po telefonie od ginka, a Wasze posty pozwolą mi w spokoju doczekać do poniedziałku. A co najważniejsze – w poniedziałek zobaczę moją Kruszynkę na usg połówkowym-już się nie mogę doczekać (dowiem się także [o ile Niunia zechce pokazać] czy mieszka u mnie synuś czy córeczka). Jeszcze raz dzięki za wszystko.

  Duża buźka

  gacka i Kruszynka (19.03.04)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close