linomag – krem

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #56640

  sysim

  Mam pytanie czy ktoś może stosuje linomag krem do buzi dziecka? Używałam maści bo małemu pękała skórka na zgięciach np. szyji, za uszkami, pod paszkami – maść bardzo dobra. Kupiłam krem z myślą o buzi ale na ulotce wyczytałam że nie należy stosować do 11 roku życia ze względu na zawarty w składzie kwas borowy?
  Co stosujecie, bo moje dziecko ma pełno drobniutkich chrostek na buzi nawet na powiekach. Wydaje mi się że uczulił go krem nivea na każdą pogode ale nie jestem pewna.
  Dodam że mój maluch ma skończone 6 tygodni

  Sylwia i Mateuszek

  #725256

  nonnocere

  Re: linomag – krem

  Hey

  Linomag krem owszem nie należy stosować. U niemowląt można natomiast stosować Linomag – maść. Zerknij tutaj:

  Pozdrawiam, Madzia i Maciuś ur. 28.09.04  #725257

  kra

  Re: linomag – krem

  Ja od urodzenia smarowałam linomagiem pupę Wiktorka. Jak pierwszy pojemnik się skończył (wtedy były jeszcze w pojemnikach), wysłałam mężą do apteki. Wrócił z kremem. Uznałam, że to wszystko jedno i smarowałam kremem dopuki się nie skończył. Potem już zawsze maścią. Małemu nic nie było. Dziwię się tylko, bo zawsze czytam ulotki a niczego takiego nie pamiętam. Może zmienili skład? Ale to chyba mało prawdopodobne. W każdy razie używałam kremu i problemów nie było. Ale skoro piszą, żeby nie, to może jednak lepiej sobie darować.
  A czym smarować? Tego niestety nie wiem, poza kremem z filtrem i na mróz niczego nie używałam. Ale myślę, że zwykła wazelina byłaby ok.
  Pozdrawiam

  Kra i Wiktorek (19.11.2003)

  #725258

  mamasebunia

  Re: linomag – krem

  Nie wolno stosowac kremu, można maść jest bardzo dobra.

  Iwona i 19,5 m Sebanek

  #725259

  ewike

  Re: linomag – krem

  Sylwia wypróbuj również Aquastop, dostaliśmy próbke od lekarki, stosujemy kilka dni i widzę znaczną poprawę na buzi Przemka. Jest przeznaczony nawet dla noworodków przedwcześnie urodzonych i ponadto chroni przed mrozem i wiatrem, bezzapachowy co dla Ciebie zapewne będzie istotne. Więcej przeczytasz tu

  Ewa i Przemek (15.07)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close