Listopadówki-czy mówiłyście już w pracy ?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #43768

  jade

  Cześć,
  Mam pytanie czy mówiłyście już w pracy, że jesteście w ciąży ?
  Ja jeszcze nie, szczególnie że moja ostatnia nie zakończyła ciąża się dobrze. Ale teraz się zastanawiam, ponieważ dosyć źle się czuję.
  Wczoraj przespałam 10 godzin, a rano wstałam zmęczona. Ciągle jestem rozkojarzona, śpiąca, mam nudności itd. Jednak cały czas się boję czy wszystko będzie dobrze.
  Pozdrawiam,

  Jade & Dzidek

  #571302

  bramka

  Re: Listopadówki-czy mówiłyście już w pracy ?

  Rozmawialam na razie tylko poufnie z kolezanka z personalnego, ale oficjalnie mam zamiar sie ujawnic dopiero w 12 tc, nie mecza mnie nudnosci wiec nie powinno byc problemu.
  A co do twojego przemeczenia, nie wiem jak tam twoje wyniki krwi, ale ja tez chodzilam jak w pol snie az do wczoraj kiedy badania krwi wykazaly brak zelaza i zazywam dodatkowe tabletki oprocz witamin dla kobiet w ciazy i lepiej sie czuje.

  Pozdrawiam
  Bramka  #571303

  asia7

  Re: Listopadówki-czy mówiłyście już w pracy ?

  Hej
  Ja musiłam się ujawnić prawie od samego początku bo jestem na zwolnieniu lekarskim już ponad miesiąc (poza tym z samego zwolnienia już by się domyślili) tak więc wolałam powiedzieć sama na początku niż kręcić i kombinować. Co prawda niechciałam mówić bo moja poprzednia ciąża też zakończyła się tragicznie ale cóż nie miałam wyjścia no i powiedziałam. Skutkiem czego są telefony i nękanie mnie psychicznie w stylu ” Pani Joasiu jeśli pani nie wróci do pracy to firma padnie bo niemożemy się wywiązać z zawartych umów……..itp” trochę w tym jest przesady ale z drugiej strony to ja pracuję w małej firmie gdzie każdy ma swoją działke i nikt inny tego niepotrafi zrobić a poza tym to nawet nie ma czasu, ale dla mnie w tej chwili najważniejsze jest dobro dziecka i dlatego staram się tym nieprzejmować.
  Jeśli wszystko będzie dobrze to może po świętach wrócę do pracy, ale z drugiej strony to nieczuję się za dobrze i nic na siłę nie chcę robić……..
  Ależ się rozpisałam :)))
  Pozdrowienia dla wszystkich listopadóweczek :)))

  Asia

  #571304

  jola72

  Re: Listopadówki-czy mówiłyście już w pracy ?

  Cześć!! Powiedziałam w pracy zaraz po tym jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży. Pracuje w małym zespole, więc i tak by się szybko zorientowali ; ) Dzięki temu nie muszę cały dzień mieć włączonego komputera i włączam sobie go wtedy kiedy poczebuję. Pozdrawiam serdecznie

  #571305

  zuzkan

  Re: Listopadówki-czy mówiłyście już w pracy ?

  Ja jak bylam w pierwszym trymestrze ciazy tez bylam na zwolnieniu i przez ten czas nie odbieralam telefonow, zeby sie w pracy przyzwyczaili do tego ze mnie nie ma. Moze to drastyczna metoda ale oni tez nie maja prawa za Toba wydzwaniac. A maz dzwonil do mnie na komorke ktorej numeru w pracy nie znali… i mialam pelen luz psychiczny, a tego potrzebowalam wtedy najbardziej.

  Zuza + Opiłek 10.VII.2004

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close