„Lizanie łapy”

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #11246

  edka

  Moje dziecie parę dni temu nauczyło się ssać łapkę. I to ładuje sobie prawie całą piąchę do buzi i cmoka przy tym z zadowoleniem. Z dwojga złego wolałabym żeby już jak musi ssała smocze. Ale ten skubaniec nie chce, wypluwa go po kilku chwilach i oczywiście ręka wędruje do buzi. Czy znacie jakieś skuteczne sposoby, żeby ją tego oduczyć?

  Edzia mama Kingi (31.10.02)

  #177127

  amazk

  Re: \”Lizanie łapy\”

  Przejdzie jej mój synek też tak miał. teraz zamiast całej ręki gryzie (nie ssie) kciuka. Możesz za każdym razem wkładać jej do rączki zabawkę.Powodzenia

  Alicja mama Mateusza  #177128

  2011gosia

  Re: \”Lizanie łapy\”

  mam ten sam problem. mała najchętniej chciałaby cycka, ale tam leci mleko a ona nie chce jeśc gdyz jest najedzona i w tym momencie znalazła rozwiązanie KCIUK. czyżby rósł nowy geniusz. ale poważnie. smoczka nie chce, a środowiskowa powiedziała że z dwojga zlego lepiej smoczek. ale jak to wytłumaczyć 6- cio tygodniowemu dziecku? może samo przejdzie………….?

  GOSIA Z MAŁĄ OLIWIĄ (21,11,2002)

  #177129

  pluto

  Re: \”Lizanie łapy\”

  Karol też pakował rękę do buzi..potem kciuka…..a teraz ani eki, ani kciuka ani smoka…..za to uwilebia ssać smoczka z butelki……………a to chyba najgorszy uspokajacz………..

  Julka kulka i prawie 6 miesięczny Karolek

  #177130

  nata

  Re: \”Lizanie łapy\”

  moj robi to samo ,ale kiedy smoka przytrzymam na sile mu w buzce ,raz ,drugi to za trzecim daje sobie spokoj i juz go nie wyplowa,dopiero kiedy usnie ale wtedy raczki juz nie pakuje.Czasami pomaga tez jak poleje smoka goraca woda jak jest cieply to bieze go odrazu.

  natala i KAPEREK (7 tygodni)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close