ŁODZIANKI 2010

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #104268

  edit-g

  Witam! Chciałabym nawiązać kontakt z ciężarówkami z Łodzi. Rodzę we wrześniu, termin mam na 22, będzie chłopak!!!!

  #3567329

  a5iula

  wtam ja co prawda ciezaroweczna juz niejestem (urodziłam w lutym) ale z okolic łodzi 🙂  #3567330

  edit-g

  re

  dzięki za odpowiedz, dobrze sie tak zintegrowac i pogadac o wspolnych ciazowych i poporodowych sprawach, jak sobie radzisz?

  #3567331

  a5iula

  MAŁA A JUZ 3 m-ce na poczatku było bardzo trudno , chociaz Misia jest najgrzeczniejszym dzieckiem na swiecie to i tak nie spałam w nocy patrzac jak spi teraz jest juz lepiejze mna 😛 Niuia wazy 6500 g i ma 65cm

  Miałam tez troche problmow w ciazy a jak u Ciebie ona prebiega??

  #3567332

  edit-g

  re

  u mnie wszystko w najlepszym porządku wszystkie badania wychodzą bez zastrzeżeń, chłopiec rozwija się prawidłowo, jesteśmy z chłopakiem na etapie wybierania imienia podoba nam się Oliwier i Fabian, znasz jakieś fajne nieoklepane imię?planujemy ślub na czerwiec pewnie będzie pod koniec,musimy iść wyznaczyć konkretną datę. Teraz jestem w 21 tygodniu ciąży,czuję ruchy, w zeszły wtorek dowiedzieliśmy się, że to chłopak, choć i tak potwierdziło to tylko nasze przypuszczenia. Trochę się obawiam porodu, dasz mi jakieś wskazówki?także nie wiem co kupić w 1ej kolejności i czy laktator jest konieczny od razu. Nie chcę być wścibska, jestem ciekawa jak twoja sytuacja wygląda. Jak ma na imię mała?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close