Lubią dorosłych facetów?

Postów wyświetlanych: 13 - od 1 do 13 (wszystkich: 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #84624

  wasia

  Czy Wasze dziewczynki lubią zaczepiać dorosłych facetów? Pytam bo wczoraj mój były podzielił się ze mną obawami co do zachowania naszej Ani. Kupowali razem fotelik samochodowy i Ania zaczęła zaczepiać sprzedawcę, tak się zakumplowali,że potem usiadła mu na kolanach i głaskała po głowie (!!!). Pytam więc mojego byłego dlaczego na to jej pozwolił? (inna kwestia to taka że on jej pozwala na wszystko…). Nie przypominam sobie żeby Ania w mojej obecności tak się zachowywała kiedykolwiek. Owszem – lubi wujków, dziadka uwielbia, kiedy mamy gości to chce być w centrum zainteresowania zarowno kobiet jak i mężczyzn – to normalne.
  Uczę Anię nieufności do obcych, tłumaczę ale zaczęłam się zastanawiać skąd to jej zachowanie. Przecież nie ma w swoim otoczeniu samych kobiet żeby tak łaknąć kontaktu tylko z facetem. Nie ukrywam, że jej zachowanie wzbudziło mój niepokój…a może tylko mój ex sobie z nią nie radzi?
  Czy spotkałyście się z podobnym problemem?

  Aga i Ania 3,5

  sentymentalna fotka 🙂

  #1260081

  ankaada

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  My nie mamy takiego problemu bo do obcych to Ada się raczej nie garnie. nawet jak ktoś przychodzi do nas do domu. Ona owszem porozmawia, uśmiechnie się i ogólnie bardzo jest towarzyska i lubi ze wszystkimi rozmawiać ale żeby wejść komuś na kolana to potrzebuje z nim troszkę dłużej poprzebywać.

  Adrianka 18.07.03  #1260082

  ellenka25

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  moja wręcz przeciwnie, facetów się boi i nie lubi, tylko tatuś, dziadek i wujek. reszta jest omijana szerokim łukiem, za to kobiety znajome czy obce są ok – nie wstydzi się, potrafi sama zagadać.
  ktoś tu chyba pisał kiedys o podobnym problemie…

  Ola i Natalka TRZYLATKA

  #1260083

  usianka

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  Emilka nadal nie lubi facetow. Jej typowe zachowanie to przysunięcie sie do mnie, omijanie faceta szerokim łukiem, unikanie spojrzenia. Musi sie bardzo dlugo oswajac w męskim towarzystwie – nawet jesli jest to ktos kogo dobrze zna – przy kazdym kolejnym spotkaniu potrzebuje sporo czasu na zaadaptowanie sie.

  Ula i Emilka (3 latka)

  #1260084

  wyki

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  Iza nie przepada za facetami. A takich z wasami to wręcz sie boi! Zraził ją lekarz pediatra na zastepstwie z rok temu.
  Natomiast napisałas że Ania ma kontakt z panami… Z tego co kojarze jesteś po rozwodzie z tatą Ani… Mam kolezankę z córka w takim wieku jak twoja Ania i w sytuacji życiowej identycznej jak twoja (z tym ze nie ma nowego partnera). Jej córka na widok kazdego Pana a szczególnie ojca jakiejś kolezanki albo kolegi rzuca mu sie na szyję. Tak robi z moim mężem, już nosił ja na rękach, na barana, spacerowali za rekę. Dodam ze widziała go moze ze dwa razy i robiła tak za kazdym. Moze jednak cos w tym jest ze to jednak tesknota za tatą…

  Iza 3 l

  #1260085

  wasia

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  Khm khm.. Znam Anię od dawna i trudno mi jest wyobrazić sobie takie zachowanie w jej wykonaniu… Owszem, do ojego meża się garnie, ale wujka zna przeciez też od dawna i obie z Olka go wymęczają 😉
  Ja myślę, zę to razcej M. próbuje jakoś Ci zasygnalizować, ze albo za mało go jest w życiu Ani (wg niego) i ona przez to się garnie do obcych (vide-to Twoja wina, ze pozbawiasz dziecka ojca na co dzień) albo chodzi o Czarka i jego destrukcyjny wpływ na psychikę Ani (vide-Twoja wina, bo obie wiemy jakie zdanie ma o Czarku G.).. Generalnie przyjżałabym się Ani w czasie takich zakupów etc ale raczej bez szczególnych obaw..

  Asia i Ola (5.02.2003) +starania…  #1260086

  wasia

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  Jeśli to byłaby tęsknota za tatą to dlaczego robi to tylko w towarzystwie taty?
  Poza tym tatę ma co drugi dzień i na długo.

  Aga i Ania 3,5

  sentymentalna fotka 🙂

  #1260088

  klucha

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  do obcych tak sie nie zachowuje, ale ogólnie woli wujków od cioć

  Izka i 4 latka

  #1260089

  Anonim

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  Nina generalnie woli panów niz panie. Kobiety wzbudzaja w niej jakąs rezerwę, panowie zdecydowanie mniejszą. Do naszych kolegów garnie się bardzo, przepada za wujkami. Z ciociami bywa róznie, na pewno nie łapie z nimi tak szybko kontaktu…

  Monika i
  Nina (3 l.)

  #1260090

  wyki

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  No to nie wiem czemu tak robi…
  Bo, że na złość tatusiowi to bym nie podejrzewała dziecka w jej wieku…

  Iza 3,5 l  #1260091

  olasz

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  wiesz, mi się wierzyć nie chce, żeby Ania coś takiego zrobiła, od razu pomyślałam, że M. kłamie, żeby Ci powytykać jakieś Twoje winy w wychowywaniu Ani… dupek jest i tyle

  Mika

  #1260093

  anet

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  oj lubia, lubia:):):)
  Moja Agnieszka jest okropna pod tym wzgledem, a tyle sie natlumacze!
  W kazdym sie zakochuje, z kazdym sie ozeni:) siada na kolana, caluje – ech…

  Agniesia ’02 +Adrianek ’04  #1260094

  usianka

  Re: Lubią dorosłych facetów?

  u nas dokladnie na odwrót 😉

  Ula i Emilka (3 latka)

Postów wyświetlanych: 13 - od 1 do 13 (wszystkich: 13)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close